Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismerkedtem egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy fiúval, aki tökéletes számomra, de hosszú idő múlva láthatom újra és addig nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 hete beszéltem egy sráccal, amikor megláttam először még a víz is levert. Nem ez a páwa fiú effektus, hogy ő túl jó pali én meg vágyom rá, hanem úgy képzeljétek el, hogy külsőleg és belsőleg teljesen ilyen férfira vágyom évek óta, olyan mintha a sors küldte volna nekem (ne nézzetek nyálasnak!)

Azon gondolkodtam, hogy írok neki Facebookon mert mire élőben újra találkozunk talán több hónap is eltelik, de nem tudom mit reagálna mert látszólag nem egy nagy Facebookos, semmi kép és semmi adat nincs megadva, meg napi párszor felnéz és le is lép. Meg szerintem kicsit félénk is, de engem annyira megbolondított hogy ha tehetném folyton csak vele lennék, de nem bírom ki ezt a sok időt, nagyon keserves. Mit tegyek?


2017. márc. 20. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2017. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21/L 24/F
2017. márc. 20. 20:17
 3/5 anonim válasza:
Hol ismerted meg?
2017. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Írj privit és segítek :)
2017. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj neki nyugodtan. Addig úgysem nyugszol meg. És ezek alapján ne várd, hogy azonnal választ kapsz.
2017. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!