Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem pár napja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem pár napja egy sráccal, de teljesen tanácstalan vagyok. Mit tennétek? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtünk meg.Még aznap találkoztunk is,és egy fél napot átbeszélgettünk.Minden olyan volt,mint ahogy a nagy könyvben meg van írva.Kedves,humoros,normálisan látja a dolgokat,bár nem ismerem,de van közös ismerősünk és azt mondják,nem egy link alak.

Sokat csalódtam életemben,sokszor vertek át,mert naív voltam.

A szép nap (és este) után elbúcsúztunk,csókkal,de más nem történt.

Aztán beszélgettünk neten,mert ugye jött a Karácsony,mindenki a családjával van/volt. És olyan más lett.Nem bírtam szó nélkül hagyni a dolgot,és rákérdeztem,mi ez a változás,és mért érzem azt,hogy nem ezt az embert ismertem meg,mint aki most.

Elmondta,hogy volt egy közel 3 éves kapcsolata,aminek 3 hónapja lett vége és még nincs teljesen túl a dolgon,még felkavarja,ha látja a lányt,de feledni akar,mert köztük már nem lesz semmi,és ő is,mint én boldog akar lenni.Ergo,készen áll egy komoly kapcsolatra,de még felkavaró neki a másik lány látványa.

Elbizonytalanodtam,és kérdeztem a nővéremet,neki mi a véleménye.Azt mondta,ez teljesen normális,ha szerettünk valakit és azt elveszítjük,akkor még egy ideig mint valamiféle tüske bennünk marad az emlék,ami néha fáj és idő kell,hogy jobb legyen.

Testvérem szerint adjak esélyt a fiúnak.

De én félek! Bár azt mondta a srác,hogy már soha nem békülnek ki a lánnyal (lány mondta ki,hogy vége),de mégis attól félek,én csak búfelejtő kalandnak leszek jó és ha a lány mégis úgy dönt,hogy próbálják helyrehozni a dolgokat,akkor én sérülök,és ezt nem akarom.

Ti mit tennétek? Adnátok a dolognak egy esélyt,vagy csírájában fojtanátok el a dolgot? Teljesen tanácstalan vagyok!



2012. dec. 26. 01:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 hónap nem elég egy 3 éves kapcsolat érzelmi lezárására, még akkor is így volna, ha ő zárta volna le. Szerintem.
2012. dec. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tehát akkor egyetértesz a testvérem álláspontjával,vagy azt mondod,ő még szereti a lányt?
2012. dec. 26. 01:17
 3/21 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatba nem keverednék vele.Ha a három éves kapcsolat alanya mégis vissza tér?-Akkor jön a bocs,de mégis őt szeretem,összekavarodtam stb szöveg? Ha tetszik ismerd meg,szex nélkül és majd látod,milyen esélyed van nála,túlteszi -e magát a régi kapcsolaton.
2012. dec. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A testvérednek igaza van abban, hogy az emberben maradhat egy tüske az exe iránt akár örökre, de ezzel a pasival az a baj, hogy ő érzelmileg nem tudott még túllépni az előző kapcsolatán. 3 hónap ehhez amúgy baromi kevés. Vagyis a jelenlegi helyzet az, hogy veled akarja kibekkelni ezt a szar időszakot, ami nagyon nem korrekt. Most döntsd el, hogy kellemes lesz-e az úgy neked, hogy valaki alapvetően nem úgy áll hozzád, hogy itt egy gyönyörű, kedves lány, akivel azért akar lenni, mert belészeretett hanem úgy, hogy majd ő lesz a sebtapasz aztán lesz ami lesz. Mert az utóbbi áll fenn most sajnos.
2012. dec. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem szabad elfolytani, de azért tarts ki, ne add könnyen magad. Ne tesztkérdésekkel tedd próbára hanem idővel.
2012. dec. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, neki, hogy várjunk a dologgal, míg túl lesz tényleg a csajon... Ha már biztos benne, hogy tényleg miattad és veled akar ismerkedni, nem csak a bánatát felejteni, akkor jó..
2012. dec. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hát tanácsoltam,hogy várjunk és lépjen túl,de azt mondta,csak úgy megy neki,ha van valaki,akiért érdemes túllépni. Egyébként erről egy vers jut eszembe,aminek egy sora ,tapasztalatból mondom,hogy nagyon igaz:

"Ha valaki elment,ne hívd többé vissza

megsárgult emlék,nem lesz többé tiszta.

Ha valaki elment,ne ejts érte könnyet

MÁS KARJÁN FELEDNI HIDD EL,SOKKAL KÖNNYEBB!

Ha valaki elment és el tudott menni

keményen akarva el lehet feledni!"


Legszívesebben ezt leírnám neki is!

2012. dec. 26. 01:52
 8/21 anonim ***** válasza:
Felkavarja a másik látványa, ergo még NEM ÁLL KÉSZEN egy komoly kapcsolatra, főleg így nem, hogy a lány dobta ki. Egyelőre a helyedben nem mennék bele semmi komolyabba. Ismerjétek meg egymást, adj időt neki és magadnak is, aztán, ha az idő múlásával mindketten előrébb juttok, jöhet a többi. Ha nem, akkor sincs veszve semmi, és legalább nem komoly csalódás a vége.
2012. dec. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ismerkedjetek. Lehet menni együtt moziba, sokat beszélgetni, megismerni egymás világlátását. Így lehettek együtt (ami jó), szuperjól megismeritek egymást (ez nagyon erős alap egy kapcsolathoz), és neki is lesz ideje lezárni az előzőt. Két kimenetel lehetséges: (1) tényleg le tudja zárni az előző kapcsolatot, és akkor 2-3 hónap múlva kezdhettek járni (és addigra már jól fogjátok egymást ismerni), (2) nem jön be a dolog, ebben az esetben lett egy jó barátod.
2012. dec. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Lényegében ugyan csak neten tudtunk értekezni a napokban,de azt beszéltük meg,hogy ismerkedjünk és várjuk meg,mi alakul ki az egészből,mit hoz a jövő.Találkozgassunk,de szigorúan csak ismerkedés szempontjából,ergo csók sem lehet köztünk (ezt én kértem tőle),szóval ez valóban csupán ismerkedés lesz.

Az vitathatatlan,hogy nem vagyunk egymás számára közömbösek,de ha így csináljuk a dolgokat,azt gondolom,előbb vagy utóbb kibukik,hogy összeillünk-e,hogy van-e értelme komolyan ennek az egésznek!

Nem akarok ajtóstól a házba rontani,és ha nem is leszünk egy pár,legalább pár kellemes programmal megajándékozzuk egymást (mozi,korcsolyázás,városnézés,ezeket beszéltük meg,hogy elmegyünk),és talán egy pár sosem leszünk,de lehet tudok neki segíteni abban,hogy túllendüljön a csalódottságán és talán egy igaz barátra lelünk egymásban :). Az idő majd eldönti!

2012. dec. 26. 02:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!