Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit mennyire zavar, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit mennyire zavar, hogy a párja mást dicsérget? Nem szimpla kolléga/barát dicsérgetése. Bejön neki az illető.

Figyelt kérdés
Mi fér bele egy kapcsolatba? Szerintetek normális, ha a párotok másra vágyik? Mármint szexuálisan… És ami a legfontosabb, miért van ez?

2014. ápr. 12. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna. Ha valakit szeretek , akkor nekem ő a legszebb és mást nem dicsérgetek. 21/F
2014. ápr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Természetesnek tartom, hogy másra is vágyik. Attól mert engem szeret megkívánhat mást. Ugyanakkor nagyon fáj amikor elkezd valakit dícsérni.


19/L

2014. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nemdetalánbiztos ***** válasza:

Mér ne lenne normális? Attól még, hogy együtt vagy valakivel nem fognak mások annyira megrondulni, hogy őket ne tartanád kívánatosnak.

#2 Neked meg ha fáj ha a barátod mást dicsér akkor meg mégse gondolhatod úgy, hogy normális dolog ez.

2014. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben van, hogy nem vak. De amikor konkrétan felmerül, hogy lefeküdne vele? Ha szeret, miért akarna mással lefeküdni?
2014. ápr. 12. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:

#2 -es vagyok.

De tényleg normálisnak tartom, hogy megkíván mást és meg is dícséri. Lány létemre én is megnézem a nõket és megjegyzem, ha jól néznek ki. Akkor ezt egy pasitól, hogy várhatnám el, hogy õ ne tegye ugyan ezt?

Én mindig megpróbálom külsõ személyként is nézni a dolgokat. Például veszekedésekkor is. Segít belátni, hogy ha nincs igazam. Rossz érzés az amikor átgondolom a helyzetet és szembesülök azzal, hogy neki van igaza.


Attól mert valamit természetesnek tartok vagy igazságosnak még lehetek tõle szomorú.

Lehet velem van a baj mert már többször megjegyezték mások, hogy túl racionális vagyok és teljesen elnyomja a személyiségem :D

2014. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nemdetalánbiztos ***** válasza:

#2

Most akkor gondolkozz el azon, hogy miért tesz téged ez szomorúvá.

2014. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem sem kicsit zavarna, ha random előttem kezdené el mondani, hogy de meg b*. Elméletileg 2 ember csak akkor van egy párkapcsolatban, ha neki csak az az illető kell és másra nincs szüksége a boldogságához. Ha ezt nyiltan mutatja (gondolom nem csak megnéz valakit jól az utcán) akkor egy kicsit el kéne vele beszélgetned, hogy nem a haverja vagy, aki a gyertyát tartja.
2014. ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!