Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet úgy élni valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy élni valakivel, hogy úgy érzem nem szeretem?

Figyelt kérdés
Nagyon jól ki lehet vele jönni, megbízható, értelmes, felelősségtudatos, olyan mint egy nagyon jó barát és vonzónak is tartom, de úgy érzem 4 év után, hogy kiszerettem belőle. Olyan keveset vagyunk együtt, hogy nemhogy minőségi együtt töltött idő sincs, hanem semmilyen. Este későn ér haza, fürdik, eszik, alszik. Van olyan, hogy szombat vasárnap is dolgozik, nincs is miből táplálkozzon a kapcsolat. A szex kb 2 hetente 1x van, az is olyan, hogy nem is minősítem... :( Mit lehet ilyenkor tenni? Már nem is hiányzik, csak egyszerűen fáj, hogy halottnak érzem a kapcsolatot. Van esély ezt helyrehozni? Nem szeretnék más férfit, de nem hogy boldog nem vagyok, egyenesen depressziós, feszült és azon kapom magam, hogy azon agyalok, hogyan alakítsam tovább az életem netán egyedül.... kicsit feldob, izgatottsággal tölt el, ha arra gondolok, hogy új életet kezdhetnék akár valahol máshol, más városban, más munkahelyen, levegőváltozással... Mit tegyek, lépjek? Baromi nehéz lenne elengedni őt, és nem is arról van szó, hogy más pasira vágyódom. Igazából családalapítás előtt állnánk, de eszem ágába nincs egy boldogtalan kapcsolatba szülni. 28 és 35 évesek vagyunk. Bűntudatom van, hogy nem vagyok képes érzelmeket táplálni iránta.
2017. márc. 24. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet úgy élni valakivel, de mi értelme?
2017. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, börtönben a cellatársakkal. :D
2017. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt te is tudod...
2017. márc. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Igazából nem is tudom hol kezdjem, mert voltam mindkét oldalon..álltam azon , ahol én szerettem ki a pasiból és most vagyok ott, ahol belőlem szerettek ki 3 év után.


Egyik sem egyszerű, de elengedni könnyebb , legalábbis szerintem. Sokkal gyorsabban túllépsz azon a kapcsolaton, ahol már csak a megszokás és a szeretet van de szerelem nincs. Viszont, ha szerelem van de a másik fél nem érzi, na az kegyetlen tud lenni! Én is így jártam most, egyszerűen közölte velem a srác, hogy kiszeretett belőlem, mert a viselkedésemmel kiöltem belőle mindent. Mai napig nem tudom, hogy mit kellett volna másképp csinálnom..2,5 év együtt élés után meg pláne nem. Ja de bocs! 4 nappal a szakításunk után összejött mással.Tehát hazudott, hazugságokra épült a kapcsolatunk nagy része, mint utólag kiderült.


Figyu, nagyon rossz lesz az elején (2 hete vagyok egyedül), de meg fogsz könnyebbülni. Lesznek hullámvölgyek, nálam is vannak. Egyszer a magasban vagy és azt érzed, hogy minden tök jó éled az életed egyedül, utána pedig a pokol bugyraiban emészted magad, hogy elment z életedből ennyi meg ennyi év , ami tele lett volna lehetőségekkel, de Te a megszokás miatt kitartottál valaki mellett.

Mérlegelni kell, egy életünk van! És azt miért töltsük el szomorúan?


Sok sikert, remélem jól fogsz dönteni! :)

2017. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Lehet de mi értelme van ennek?De komolyan?

Nem szereted,nem jó vele a szex,nem csináltok együtt semmit és nem is hiányzik neked....de te nem akarod elhagyni.

Akkor mi a jó büdös lóf @szt akarsz?


Ilyen éretlen,buta,párkapcsolat függő,tehetetlen,érzelmi intelligenciával nem rendelkező személyt még nem nagyon láttam mint te.Ez most komolyan mondom.

2017. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, nekem a leírásodból elég egyértelmű, hogy az együtt töltött idő hiánya az oka az elhidegülésnek. Ezt magamon is tapasztaltam. Egy kapcsolat nem működik magától, arra időt, energiát kell fordítani, változtatni a zavaró dolgokon. Nem a szakítás a megoldás mindenre. Ha az autómból kifogy a benzin, eladom és veszek egy másikat tele tankkal? Mi az oka annak, hogy ennyit dolgozik? Őt nem zavarja ez a helyzet? Férfiak nehezebben veszik ezt észre.

Azt írod, családalapítás előtt álltok.m Talán annyira az anyagiak megteremtésére koncentrál, hogy nem veszi észre az érzelmi eltávolodást? Hajlandó lenne változtatni a munkabeosztásán?

2017. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!