Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan viszonyulnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viszonyulnátok egy lányhoz a munkahelyeteken, aki veletek szemben nyíltan vállalja, hogy kedvel?

Figyelt kérdés
A lány teljesen rendben van, kedves, vidám, egészen jól néz ki, okos és népszerű. Tudja, beszéltünk róla, hogy én nem viszonzom az érzéseit, de ettől függetlenül ő továbbra is elhalmoz a figyelmével, kedvességgel, időt, energiát, pénzt nem sajnálva. Nem tolakodó, csak éppen nem is rejti véka alá, hogy mennyire fontos vagyok neki. Engem nem mondanám, hogy zavarna, sőt bevallom, időnként még jól is esik, de nem tudom, hogy egy ilyen helyzetet hogyan 'szokás' kezelni. Ti mit csinálnátok a helyemben? 35/F
2017. márc. 25. 08:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

lennék a helyedben :P én tudnék mit kezdeni a helyezettel nefélj.

Ennek úgyis az lesz a vége, h céges bulin jól megrakod egyszer....

azért incselkedik veled semmi másért.


Bárcsak egyszer, még egyszer lenne az én életemben is egy ilyen nő.

Amúgy ha le akarod rázni, és nem bunkón, akkor beszélj vele: figyelj kellene beszélnünk. mond el neki h te x okok miatt nem akarsz tőle semmit. lehettek barátok, de te nem akarsz semmi többet. ennyi....nem olyan bonyolult.

ha egyszer már megbeszéltétek, beszéljétek meg mégegyszer!

2017. márc. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igazából ez neki lehet problémás, ha az. Hogy kialakul benne egy erős kötődés és közben nálad meg nem. Esetleg beszélhetnél vele arról, hogy nem nehéz e ez neki, így hogy te is kedveled, de inkább testvérileg, emberként. Mert ha jól értem, amúgy te is kedveled és ha nem kellene félned ettől a férfi nő dologtól, akkor ez egy klassz emberi kapcsolat lehetne.


Szerintem amit az első ír ezt a munkahelyi szexet kerüld el vele. Mert utána tényleg nehéz lenne a dolog tovább egy térben. Eleve ha valamelyikőtöknek lesz valakije az úgy is változtat ezen a kis játszadozáson majd jó eséllyel.

2017. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Második, te fiú vagy vagy lány? Bocs, csak azért érdekel, hogy férfi, vagy női szemmel nézed a dolgot. Első, van abban valami amit írsz, de tényleg, jól megrakod céges bulin, és aztán mi van? Egyébként nincs mit rajta leráznom, mert tényleg nem tolakodó, nem 2, 6 lépést is megtart, 'tisztelettel'. Csak hát ugye egy kilóméterről is átjönne ez a kitüntetett figyelem. Persze, hogy kedvelem, egy nagyon különleges, jó lány, és ezt neki is elmondtam, meg azt is, hogy elszomorítana, ha hűvös lenne közöttünk a viszony. Egyszerűen csak nem érzem azt a 'szikrát', ugye ezt érezni szokta az ember, hogy ki az akivel szeretne egy 'olyan' kapcsolatot. De persze ez akár változhat is, nem tudhatom előre, hogy hogy alakul közöttünk...
2017. márc. 25. 09:17
 4/13 anonim ***** válasza:

Azt tudod mi nem tetszik benne?


Lányok egyébként ráunnak, ha nem foglalkozol velük, majd elmúlik nála is.

2017. márc. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudom, mi nem tetszik benne, igazából tetszhetne is, de ezt nem én határozom meg, ez vagy van, vagy nincs. Vagy másnál ez nem így van? Engem tényleg az érdekelne, hogy más hogyan viszonyulna a helyzethez, mit tenne, hogy döntene. Nem az, hogy hogyan koptassam le a lányt, hiszen nem is biztos, hogy le akarom koptatni...
2017. márc. 25. 09:38
 6/13 anonim ***** válasza:
Az írásodból és a válaszaidból az szűröm le, hogy még magadnak sem akarod elismerni, hogy vannak érzéseid felé. Ezt tisztázd magadban. Én adnék egy esély a dolognak, lassan haladva, talán egy csókkal. Ritka az ilyen ember, aki a tiszteletet megadva, nem tolakodóan kitart melletted, valószínűleg őszintén szeret. Ha mégsem tudod ezt viszonozni, meg fogja érteni, és egy értékes barátot találsz benne.
2017. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki lehet megdugnám, de többször is rendszeresen kefélgetném, miért ne? Ha nem jön be akkor meg én is olyan lennék vele Ő velem, kedves jófej és foglalkoznék vele ha barátnak tényleg jó.
2017. márc. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem ebből az jön le, hogy szereted ezt a lányt, csak büszkeségből (mivel egyszer már közölted vele, hogy nem viszonzod az érzéseit ), vagy valamilyen eddig nem említett ok miatt nem ismered be. Az, hogy feltetted ezt a kérdést, és pont ebben a kategóriában is erre utal. Erre akkor fogsz rájönni, ha feladja. Akkor is szeretni fog, csak ha a csillagokat lehozod neki, akkor sem fog veled lenni. ha nem akarod elveszíteni, neked kell lépned.

Az írásodból következtetve kétlem, hogy belemenne egy vállalati bulis kósza szexbe.

Az mit jelent, hogy energiát, időt, pénzt nem sajnálva?

Nő vagyok egyébként, hasonló a leírt lányhoz

2017. márc. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kegyetlen vagy vele. Amit ad, "időt, energiát, pénzt nem sajnálva", elveszed, te pedig nem adsz semmit.


"nem tudom, hogy egy ilyen helyzetet hogyan 'szokás' kezelni"

Ennél tisztességesebben. Nem kihasználva az érzelmeit, hanem korrektül megmondani, hogy "Nem". Szemétségnek hangozhat és durvának, pedig fairebb, mint amit most csinálsz, elfogadod, amit szerelemből ad, és élvezed a figyelmet, de nem mondod meg határozottan, hogy kopjon le, mert neked ő nem kell társként.


Nyilván kellemes, hogy valaki őszintén és kitartóan, mégsem tolakodóan szeret - ez jön le a leírásból -, de ha becsületes akarsz lenni és te tényleg nem akarsz tőle semmit, akkor el kell vágnod ezt.

2017. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy tényleg nem akarok tőle semmit. Mégis hogyan kéne vele viselkednem, lennék vele bunkó? Egyszer már leültünk beszélni, világosan átbeszéltük a dolgot, hogy én nem tudok neki többet nyújtani jelenleg, de nem tudom, hogy hogyan fog ez közöttünk alakulni. De nem kecsegtettem, kecsegtetem semmivel. Akkor ő azt mondta, hogy ő ugyanúgy nem tehet az érzéseiről, mint én arról, ha nem viszonzom, és kb ennyiben maradtunk, hogy ő attól még nem fog engem kevésbé kedvelni, hogy én másképpen állok hozzá. Ő igyekszik a kedvemben járni, és hát az a helyzet, hogy gyakran sikerül is neki. Ez olyan kegyetlen lenne? Jobb lenne, ha bunkó lennék? És akkor mégis miért lennék... Ezért kérdezem itt, hogy ti hogyan viszonyulnátok egy ilyen helyzethez.
2017. márc. 26. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!