Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennetek ha a szexpartn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek ha a szexpartneretek szerelmet vallana? Hogyan viszonyulnatok utána hozzá, az egesz helyzethez? 19L

Figyelt kérdés
Igaz eddig is amolyan nyilt titok volt köztünk,hogy nem vagyunk közömbösek egymas számára,de kerüljük a témát,nem beszélünk róla,hisz mindketten jól tudjuk fölösleges. Nem szeretnenk felvállalni mint kapcsolat,tobb magatol ertetodo okbol kifolyolag,ugyanis a partner 22 évvel idősebb nálam. A minap osszetalalkoztunk egy szórakozóhelyen,nagyon csúnyán sikerult kiutnie magát. Hazamentem vele,nem akartam igy magara hagyni. Szinte alig emlékszik valamire,én viszont nagyon is tisztán emlékszem a szavaira. Onkivuleti allapotaban sikerült elmondania az eltitkolt erzeseit,szerelmet vallott. Azota kavarognak bennem az érzések gondolatok. Közel kerültünk egymáshoz,félek túl közel,s nem tudom lenne-e értelme folytatni,hiszen ez elég egy patthelyzet... Rendkívül szeretjük egymás társaságát,a szexet leszamitva is ami fenomenalis. Minden nap beszélünk,interneten,sokszor telefonon,heti egyszer minimum van talalka. Ha egy napig nem keressük egymást mar nagyon hianyoljuk mindketten a másikat. Nem szeretnem meg elengedni,ki akarok használni minden percet amit vele tolthetek. Ritka nagy összhang van közöttünk,es ez soha vissza nem téro alkalom,szamomra különleges. Hisz remélhetőleg a közeljövőben megtalálom a korban hozzam illő párt.Másrészről viszont nem tartom tul jo ötletnek kinozmi egymást,tudom minel tovabb huzzuk annal rosszabb lesz...Mi a véleményetek?
2016. febr. 15. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A véleményem, hogy úgy tűnik egy szám miatt nem vagy vele, ne érdekeljen a környezeted, add meg magadnak a lehetőséget a boldogságra
2016. febr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez történt, csak közöttünk 12 év van. :) de én belementem, mert már én is réges-rég többet éreztem iránta, mint szimpla szexuális vágy. Ennek már lassan fél éve, együtt is élünk és boldogok vagyunk.

Nekem ez az első igazi kapcsolatom, neki pedig az első olyan, ami "lassú víz, partot mos" alapon jött létre, nem pedig a szerelem első látásra módon.

2016. febr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont nagyon is jól látod, konkrétan az apád lehetne.

Ez csak hirtelen fellángolás, és ha összejöttök, akkor jönnek majd a mindennapi konfliktusok.

Elbűvölte egy fiatal, ropogós test, meg egy szép pofi: 40 körül a legtöbb pasi így van a tinilányokkal. És a hiúságát is legyezgetni, hogy sikerült megkapnia. Mindez együtt könnyen összekeverhető a szerelemmel.


Te már a kapcsolatot se akarod felvállalni (amiért nem tudlak elítélni), tehát részedről is több a józan ész, mint az érzelem.


A helyedben őszintén megmondanám neki, hogy ne haragudjon, de ennél többet te nem akarsz tőle.

Egyébként jó lenne, ha minél előbb el tudnál szakadni tőle, mert ha megneszeli bárki, hogy vele kavarsz, akkor egy pár évre felejtheted a korban hozzád illő fiúkat: nem fognak közeledni sem.


Ha úgy érezd, hogy ez a kapcsolat nem vállalható, akkor szakíts.


A több magától értetődő okot te ismered. A kora csak az egyik.

Esetleg nős, egy helyen dolgoztok, a főnököd, a tanárod, a család barátja, vagy egyszerre több is? Mert akkor igen sürgősen szakítsd meg a kapcsolatot.

2016. febr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Kedves utolsó,semmi ilyesmi. Teljesen egyedülálló,nincs koze a csaladomhoz sem. A magatol értetődő problemakon a hatalmas korkulonbsegbol adodo gondokra utaltam. Nem gondolom,hogy ez egy szimpla fellangolas lenne,foleg részéről. O mar eleg tapasztalattal rendelkezik ugy gondolom ahhoz,hogy különbséget tudjon tenni. Nem értek egyet azzal,hogy affele trofea lennek neki, ,,friss hús". Mar a legelejetol kezdve sokat tanakodtunk,foleg ő,mert tul fiatalnak tartott,viszont a vonzalom nagyon erős volt,es most is az köztünk. Olyannyira nem tudtunk,akartunk ellen allni a vágynak,hogy végül igy egyeztünk meg. Mielott meg valaki azt gondolna,nem egy defektes szerencsetlen,aki csak korombelinel tudna bevagodni! Ismerek ilyet is,eg es fold. Meg fiatal koraban sem volt annyira fiatal baratnoje mint en most...A legutobbi baratnoje is idosebb volt nala. Igy alakult az élete... Mindketten ugy gondoljuk,hogyha nem választana el egymastol tobb evtized,tokeletes part alkotnank. Nem volna lehetetlen igy sem,de tobbet vesztenenk ezzel mint amennyit nyernenk...Ezt nem szeretnem.Egyebkent 8 honapja tart a dolog.

2016. febr. 16. 10:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Vegulis oda akartam kilyukadni,csak nem volt idom leirni,hogy a mi esetunkben ez a korkulonbseg nem egy pozitiv,osszetarto ero köztünk,sokkal inkabb egy hatalmas szakadék. Nem csak a csinos pofim,vagy a feszes testem ragadta meg. En sem az apafigurat latom benne,kifejezetten zavar az életkora,mindig azt kivanom bar egy korosztaly lennenk. Mindkettonknek kivételes ez a dolog,o nem bolond,nem egy tizenevessel akar megallapodni,es en sem az o korosztalyat keresem,eszembe se jut.
2016. febr. 16. 11:48
 6/7 Blade Bone ***** válasza:
Nem muszáj kimondani, hogy jártok, de attól még úgy van.
2016. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt már. 3-4 évig tartott. Sokat vacakoltunk, közben szerelmes lett másba aki lepattintotta. Utana megint belém, és amikor végre lehetett volna bármi, én mondtam ki a végét. Nem akarom elrontani az életét ha bármi esély van rá. Hiányzik, de tudom, hogy hosszútávon sokat veszítene és azt többre értékelem, hogy tudom hogy ezzel jobb lesz neki, mint megtöbb elhúzódó év talàn a semmiért. 23L/39F
2016. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!