Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összefér két ennyire különböző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összefér két ennyire különböző ember?

Figyelt kérdés

Én itt vagyok 20 éves, és nem vonzanak a bulik. Mindig szolíd lány voltam.

Ellentétben velem a srác , 5 évvel idősebb de hétvégén a 2 nap mindig bevan táblázva, s sokszor megy ki hétköznaponta is. Tisztességesen dolgozik azzal hiba nincsen,nem az alkalmankénttal lenne baj hogy kapcsolatokat ápol hanem a rendszerességel,csak attól tartok nem lehetne vele hosszútávra tervezni. Tapasztalatok?


2017. márc. 25. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszem. En is ilyen szolidabb fajta vagyok, a bulikat sosem ertettem, ugyhogy nalam pl. biztos nem mukodne, mert picit szanalmasnak is erzem azokat, akik minden hetvegen isznak meg ugralnak valahol, "mer'azabuli'".
2017. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is erre a következtetésre jutottam. Nagyon más mint én,hiába mondja felhagyna a dohányzással is,az zavar a legkevésbé.
2017. márc. 25. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nektek ez kell, itt van megint a +1 megerősítő példa.
2017. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Összeférhetnek, ha nincs egyik félben sem olyasfajta lekezelés, mint itt az első hozzászólóban.
2017. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdem feltenni a kérdést magamnak, hol voltatok akkor, mikor olyan barátokat kerestem, akik szintén otthon ülnek?! :D De komolyra fordítva a szót, én is sok jó pasit mellőztem emiatt a dilemma miatt. Szerintem alapvetően aki partyarc, az nem igazán papásodik be később sem- maximum a munka miatt, de azt úgy hívják "kiégés" és mire odáig jutnak, a feleség visszasírja a partyarcot. Az a gond, hogy eltérőek az igények és ez kb mindenben megmutatkozik. Nyaralástervezésnél h termálozni menjetek vagy élményparkba ahol este fürdős buli van. Hogy félretegyétek a közös pénzt lakásfelújításra vagy egy fesztiválon bulizzátok el és így tovább. Annyira másak az értékek, a prioritás, az álmok, a minden. Később jönne a közös háztartás, gyerekek. Te robotolsz míg ő elmegy "kiereszteni a gőzt". Te aggódsz, hogy kivel/ kikkel épp mit csinál, hazajön-e; Mikor hazajön felébreszti-e a gyereket. Aztán jönnek a haverok akiknek még nincs családjuk, vagy van de nem érdekli őket és viszik a férjedet szórakozni. Persze alakulhat másképp, de sajnos az alapok nem nagyon változnak.
2017. márc. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!