Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két különböző életszínvonalú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két különböző életszínvonalú ember között működhet párkapcsolat? Szerelem mindent legyőz?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy a szerelem mindent legyőz és egy szinten lehet a két ember. Szerintem ez nem mese csak túl negatívak az emberek és alig van hitük. Most miért nem fér össze egy alkalmazott és egy vállalkozó vagy felsővezetű nemtől függetlenül? Már nem a középkorban élünk, hogy gazdagot a gazdaggal, szegényt a szegénnyel adták össze, sokkal színesebb az élet úgy, ha különböznek egymástól és egymásba szeretnek. Ez csak az én véleményem, kíváncsi vagyok, hogy mások is így gondolják e.
2017. jan. 14. 11:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen, lehet jó párkapcsolat két különböző életszínvonalú mber között, persze a párkapcsolatban már nem lehet meg ez a különbség. A második kérdésre a válasz nem, sajnos a szerelem nem győz le mindent.
2017. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A legrosszabb ***** válasza:
23%
Baromság, hogy működhet. Illetve abban az esetben igen, ha a férfi keresi meg a többszörösét a nő fizetésének. Fordított esetre én még a büdös életben nem láttam példát.
2017. jan. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Működne szerintem. Viszont az embereknek már a pénz a mindene. Ekörül forog az életük. Ahogy elnéztem a férfiak betegesen hajtják, hogy ha mondjuk a csaj aranyos kedves, dolgozik, minden klappol de szegényebb akkor biztosan a pénzre megy...kiábrándító.
2017. jan. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Sokan azért nem hisznek benne, mert túl negatívak és a nem a jó dolgokra koncentrálnak, hanem a rosszakra. Ez a gond.
2017. jan. 14. 11:59
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem nem győz le mindent! Pl, ha tanultság, műveltség, pénz keresés- beosztás, a különbség.. előbb - utóbb apróbb vitákhoz, komplexusokhoz vezethet. Ha ehhez hozzá vesszük a családok és a barátok " jóindulatát " ! Az esetek 80- 90 % - ban, szakítás a vége!
2017. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha a nő keres többet? Ez a 21. század. Arra kell koncentrálni, hogy ne a pénz legyen elsődleges, hanem a szerelem és nem lesz semmi gond, mert azt az energiát amire a gondra fordítják, fordíthatják pozitívabb dolgokra és akkor nem az anyagiakat látjuk hanem az embert.
2017. jan. 14. 12:01
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem kell komplexusokat generálni. Ne legyen már verseny kettejük között, hogy ki ért el többet. Ez elég ovodás szint.
2017. jan. 14. 12:02
 8/21 anonim ***** válasza:
20%

Naív vagy.

Fordítsd már meg...ha te NŐKÉNT lennél sikeres üzletasszony, szívesen lennél a párja mondjuk egy ügyfélszolgálatosnak? vagy egy pincérnek?

ugye hogy nem!

ez csak a te fejedben létezik, hogy apa menő vállalkozó, anya meg pincér, de tök boldogok. ja...mert anya biztos szuperül néz ki, és jó az ágyban. Apa meg mindegy mekkora zsírdisznó.


Ettől függetlenül bizonyos keretek közt belefér a különböző életszínvonal, de hosszabb távon ez mindig súrlódásokat fog okozni, főleg akkor ha nem képesek nagyjából egy "közös" szintre hozni az egészet.

2017. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Elméletileg működhet, sőt biztosan vagy több ezer olyan pár, ahol nagyok az életszínvonalbeli különbségek. Gyakorlatban azért ritkábban működik a dolog.

Ja és a szerelem mindent nem győz le, még ha sok dologban segít is.

2017. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

ha a férfi keres többet működik, de a nő nem fog férfiként tekinteni egy "alacsonyabb" rendű emberre.

Ezt már ha nem is ilyen durván de kivesézték itt párszor.


De.. pl egy vállalkozó egy titkárnővel nem tud beszélgetni. Lehet csűrni csavarni, de a titkárnőből is vállalkouó feleség lesz megváltozik, más lesz a szemlélete jó esetben akkor együtt maradnak.

2017. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!