Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 16 éves lány és egy 26...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lány és egy 26 éves srác mennyire elfogadott? Ti külső szemlélőként, hogy vélekednétek? 16/L

Figyelt kérdés
Alakulóban van valami a sráccal viszont túl bonyolult mert én még gimnáziumba járok ő meg már dolgozik.Rendes férfi már másfél éve ismerem.Nagyon hűséges és normális ,én biztos vagyok az érzéseimben viszont eltántorít picit mind2nket ,hogy a család,barátok és az ismerősök mit szólnának.Mert már csak az utcán sétálni vagy kávézni is problémás lenne.Mi a véleményetek?

2017. márc. 27. 22:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
38%
Ha ilyen régóta ismered akkor egy próbát megér. Ha már egy évet kibírtok egymás mellett jónak lesz mondható a dolog.
2017. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 M az én betűm válasza:
4%
Sehogy. Mindenki mással foglalkozni. Próbálok kivétel lenni.
2017. márc. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
43%
Szia kulso szemlelokent csak arra tudnek gondolni h csak a szex kell neki 26 eves korbsn sz emberek csaladot szoktak alapitani szerintem ink keresd s korodhiz kozelebbi fiut 16/L vagyok en is
2017. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
59%

Ha igy àlsz hozzà inkàbb ne erôltesd.

Aztan ugyan miért problémàs vele elmenni valahovà? Butus a felfogàsod és gyerekes. Ha neked ciki akkor megse vagy biztos az érzéseidbe,mert akkor nem érdekelne a korkûlômbség és'màsok véleménye.

Ha normalissak a szûleid,baràtaid ,akkor nem fognak beleszolni,hanem elfogadjàk és remélik h boldog leszel.

Élni kell az életet,avval lenni akit szeretsz. Nem stpeszelni mindenen,fôlleg ilyen hûlyeségeket.

Sodrodj kicsit,ha ôis ugy àll hozzàd akkor menni fog a dolog.

n25

2017. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk, pont ez a felállás volt. 16,26. 35 éve együtt vagyunk. Vagy is, lehet akár jó is.
2017. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%

Ugyanez a felallas, en vagyok a lany. Fel eve vagyunk egyutt. Hihetetlenul szeretem es o is engem. Eleinte nehez volt igen, feltem sokaig, majd egyre tobb helyrol kaptuk a pozitiv visszajelzeseket, es ma mar boldogan teszek ki facebookra egy kozos kepet

Osszeillunk, szeretnek minket, es mi is egymast, eszre sem vesszuk a korkulonbseget. A napokban merult fel egy korbol adodo "problema", miszerint szerinte nalam tombolnak a hormonok es ezert szeretnek tobbet szeretkezni vele :D

Imadom ot, ha ugy erzed probaljatok mrg, az eleje igen nehez lesz, de ez rovid ido es ha kibirjatok semmi baj nem lesz :) drukkolok nektek nagyon!

2017. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%
Ha biztos lennél az érzéseidben, akkor nem aggódnál azon, hogy mit szólnak a többiek. Akkor ez nem számítana. Neki sem!
2017. márc. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem 10 év korkülönbség, nemhogy belefér, de ajánlatos is a hosszú távú célokhoz.

Irigyek akkor is lennének ha csak 1 év lenne akülönbség, persze akkor más. Kit érdekel ez amugy, hogy mit mondanak, gondolnak mások. Szeretitek egymást? Enyi!

2017. márc. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%
Túl sok a korkülönbség. Nem fog működni, az ilyen kapcsolatok mindig tönkre mennek. Ha kíváncsi vagy, akkor ki is fejtem, hogy miért.
2017. márc. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Remek, én is töltenék napjában 4-5x is egy 16 éves hamvas nunit.
2017. márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!