Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érzett már olyat férfi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzett már olyat férfi, hogy képtelen mással foglalkozni mint azzal a nővel, aki képtelen viszontszeretni, esetleg még álmatlan éjszakái is voltak, nagyom magányos volt?

Figyelt kérdés
Bár valószínűleg én vagyok csak ilyen szerencsétlen, más azalatt már 1000 másikat keresett volna.
2017. márc. 28. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen nekem az egyik rokonom volt így kiment külföldre és 1év mulva kihupálodott és nem is beszélt a csajrol!
2017. márc. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. De nyilván előbb-utóbb rájöttem, hogy ez beteges dolog, és akkor meg kellett találnom a módját, hogy jobban érezzem magam, boldog lehessek, elégedett, nélküle.


Nekem az önfejlesztő, önismereti könyvek, és pszichológus útmutatása segített.


24f

2017. márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen éreztem. Én mindennél jobban szerettem őt, de idővel rájött az ember, hogy ez visszafelé még félig sincs meg..

ÉS igen nem tudtam mással foglalkozni és igen voltak hosszú éjszakáim is emiatt.

4 hónap volt kb. míg túlléptem.

33/f

2017. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!