Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 39 Éves férfi esetén, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 Éves férfi esetén, vajon mi a minimum életkor csajoknál, hogy kapcsolat legyen belőle?

Figyelt kérdés
Pontosabban: Hány éves legyen a csaj akivel még lehet kezdeményezni?
2017. márc. 26. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
38.
2017. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
"csaj"-okat ne akarj ilyen idősen felszedni. Ha jól tartod magad, akkor néhány fiatalabb (25-30 éves) nőnél is bepróbálkozhatsz, de 30-on túl lesznek inkább esélyeid.
2017. márc. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50 éves korom körül tudnám elképzelni magamat egy 39 éves férfival,hamarabb biztos nem.
2017. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Most már minden napra jut legalább 2 kérdés, ahol középkorú pasik fiatal lányt akarnak? Nálam viztos nem lenne sikered.


20L

2017. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sztm hûlyeség korhoz kötni a pàrkeresés.

Csinosnak tartanak meg normalisnak. Mégis egy 50éves férfival vagyok és szeretem,jo vele minden. Nem gondoltam soha h ennyivel idôssebb pàrom lesz.

Esélyed lehet 20 meg 50évesnél is.

N25

2017. márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35
2017. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a kor számít. 26N 39F
2017. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hetven. (Csak azt ne mond, kérlek, hogy neked nyóc...)
2017. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyén- és helyzetfüggő. Számít, hogy mi a cél, mert ha belegondolsz, akkor egy tartós kapcsolatban nagyon számít az, hogy a felek ugyanott tartsanak érettségben, élettapasztalatban, stb.

Felszedni lehet bármilyen korút, de együtt élni vele már neccesebb... mert ha mondjuk (egy korának megfelelő élethelyzetben lévő) harmincas összejön egy huszonévessel, akkor hosszú távon nagyon komoly konfliktusforrás lehet, ha mások az életcéljaik, elképzeléseik, életmódjuk. Volt olyan ismerősöm, ahol a lány még bulizni akart, minden szabadidejét szórakozóhelyeken töltötte a barátaival. Nem volt teljes értékű kapcsolat, vége is lett hamar. De láttam már olyat is, amikor a húszas évei vége felé járó nő egy negyvenes férfival jött össze, köztük működik a dolog már régóta, mert a nő már ott tartott az életében, hogy készen állt egy érett kapcsolatra, családalapításra.

2017. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egy csaj ismerősöm és ő 24éves a párja meg 38 éves azota közösgyerek is van!Mondjuk én más okobol nem jönnék össze egy közel 39éves pasival !
2017. ápr. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!