Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mit akar az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akar az exem?

Figyelt kérdés
1 éve már,hogy szakítottunk. Lett egy új párja decemberben és azóta folyamatosan keres engem. Előzményként elmondanám, hogy visszautasítottam és azt mondta hogy akkor mindent megtesz hogy elfelejtsen, így erre 2 hétre összejött a mostani párjával(elmondása szerint szerelem volt első látásra),akivel már össze is költöztek ( a nő lakásába,mert neki nincs). A minap pedig felhívott,hogy otthon vagyok e,mert nem voltam online. Messengeren megírta hogy erre járt (ahol én lakom) és eszébe jutottak a régi emlékek és azon gondolkodott,hogy legszivesebben feljönne és SZERETKEZNE velem. Megkérdeztem,hogy ezt komolyan gondolja e,hiszen barátnője van és azt mondta hogy jaj ez csak egy felvetés volt és kíváncsi volt,benne lennék e,de ő soha nem tudné ezt megtenni,mert a jelenlegi párjánál még senkit nem szeretett jobban...Aztán írta,hohy ha ő nem lenne neki akkor gondolkodás nélkül feljönne hozzám...Szerintetek?

2017. ápr. 4. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te jártál jobban, hogy már tudod, hogy egy kis pondró p.öcs. A mostani nője még koppanni fog egyszer... :(
2017. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szexelni akar ennyi. És a duma ellenére akkor is lefeküdne veled ha ott van neki ez a "szerelme" ez a mostani nő-
2017. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kamuzik, és téged akar. A másik pedig "búfelejtő".


33F

2017. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt is irta hogy csak eszebe jutottak a regi szep idok,de mar nem vagyik ram 😁
2017. ápr. 4. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Vágyik az rád, de csak alkalmi szexpartnerként."Gerinces" pasi lehet az exed...
2017. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat igen, ezert is lett vege
2017. ápr. 4. 17:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Gusztustalan az ilyen férfi! Van barátnője, de azért mással is szexelne, nyilvánvalóan te is tudod mit akart, szexet mi mást.
2017. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!