Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érezte már azt felnőtt férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezte már azt felnőtt férfi, hogy jobban van szüksége az ölelésre, a lelki támaszra, mint egy nőnek, vagy csak én vagyok ennyire selejt?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

attól függ mikortól mondod felnőtt férfinek :)

és honnan tudod, hogy "egy nőnek" mennyire van rá szüksége? van aki egyáltalán nem igényli :)

én is ölelkezős típus vagyok, magányosságban arra vágyom legjobban, de eddig akiket ölelgettem nem szerették, mert sok :D szóval nem minden nő vágyik rá annyira :)


24F

2017. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk 30 körül. Arra is gondoltam, hogy jó odabújni valakihez, amikor mélyen magad alatt vagy.
2017. ápr. 4. 22:41
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Nos úgy tűnik, felfedezted az igazi emberi értékeket.
2017. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy selejtes! Ez lenne a normális. Társas lények vagyunk, mindenkinek kell a szeretet,törődés és egy társ akire számíthatunk.
2017. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Ez lenne a normális. Sajnos nem mindenki gondolja így.
2017. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A legrosszabb ***** válasza:
70%
A nők szemében abszolút selejt vagy, de minimum érzelmes, ragacsos nyáltócsa. Érzelmei kizárólag nőnek lehetnek, mert ha egy hapsinak is létezik valami hasonló, az már vakvágány. Dirr-durr, a gyúrós, népszerű, egoista, bunkó barmok vajon miért nem népszerűtlenek a nők körében? -.-
2017. ápr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom sok nőnek az miért tetszik,hogy a férfi legyen kemény meg olyan fatuskó típus...


Személy szerint én szeretném ha a párom érzelmesebb lenne,régen az volt...

De ettől még nem rohanok megcsalni!


Még is jól esne néha egy ölelés egy bújás csak úgy szex nélkül.

2017. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Nos, induljunk ki az ismert tényekből.

Mit tudunk?

1. Én férfi vagyok.

Tehát nem kell Sherlock Holmesnak lenni hozzá, hogy kikövetkeztessük ebből, hogy nem vagyok nő.

Ebből pedig az következik, hogy fingom nincs, hogy éreztem-e már úgy, hogy jobban van rá szükségem, mint egy nőnek, mert nem tudom, hogy érez egy nő. Mert én ugye férfi vagyok, lásd 1.


Tehát teljesen értelmetlen a kérdésed.

2017. ápr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez emberi dolog. Nem vagy te ettől selejt.
2017. ápr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy valaki férfi létére törékenyebb egy nőnél, azaz lelkileg képes összeomlani. A mindennapi életben történt bántások olyan mélyen érintik, hogy sokszor sírna fájdalmában.
2017. ápr. 5. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!