Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érezte már azt felnőtt férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezte már azt felnőtt férfi, hogy jobban van szüksége az ölelésre, a lelki támaszra, mint egy nőnek, vagy csak én vagyok ennyire selejt?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 22:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az baj. Amúgy emberi dolog, hogy vannak érzelmeink, de az irritáló ha valaki végig nyavalyogja az életet, mert ő "érzelmes". Nekem is vannak érzelmeim, szeretek néha bújni, ölelni, de az ilyen "sírjunk együtt az élet igazságtalanságain" hozzáállás kimondottan a szerencsétlen emberek szokása, nemtől függetlenül. És ennek az ellentetje nem a fatuskó, érzéketlen bunkó, hanem az erős, felelős ember, aki tesz azért hogy jobb legyen, küzd az kihívások tömegében és egy küzdelmes nap után a párja karjaiban pihen meg és töltődik fel. De nem nyafog. Nem értem, a szerencsétlenkedést miért hívjátok érzelmességnek.
2017. ápr. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Elég búza lehetsz
2017. ápr. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Abban biztos vagyok h nem ez az átlag. De ettől ez még nem baj. Olyan nő kell melléd aki szereti benned h ilyen vagy.

Az én párom mások előtt elég ridegnek tűnik, velem sokkal érzelmesebb. Ugyan sírni nem igazán szokott, de láttam már sajnos. De ölelkezni puszit adni nagyon szeret. Én így szeretem ahogy van és szerintem ez a fontos h olyan társat találj aki szeret azért amilyen vagy még akkor is ha nem ez az átlag. (Mert az egyébként is kit érdekel)

2017. ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!