Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet velem? Férj, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem? Férj, egy másik meg én.

Figyelt kérdés
6 éve a munkahelyem megismertem egy férfit ( felszolgáló vagyok ) , mindenki mondta, hogy tetszem neki , de engem valahogy nem érdekelt sosem. Közben volt, hogy máshol dolgoztam , aztán mindig valahogy vissza találtam az első munkahelyemhez, ahol ő a vendégünk volt. Ha máshol dolgoztam akkor is valahogy mindig megjelent az életembe, de mindig diszkrét volt, soha nem mondott semmit, csak úgy látszott rajta, hogy valami megfogta őt bennem. A lényeg a dologba, hogy én időközben férjhez mentem, de a férjemmel teljesen elhidegültünk egymástól , bár szerinte teljesen normális minden... fél éve vagyunk házasok. Ő kiment külföldre dolgozni , ha itthon van akkor sem foglalkozik úgy velem, nincs intimitás , össze bújás... és hát itt van a másik férfi , akit sajnos közel engedtem magamhoz , eljutottunk odáig , hogy csókoloztunk. Nagy lelkiismeret furdalásom van, nem így képzeltem el egy házasságot. Sajnos nagyon jól éreztem magam. Nem tudom mit csináljak. Össze zavarodtam. Két okból nem merem elmondani neki, első , hogy tudom mennyire sérülne lelkileg , a másik hogy félek a következményektől. Nem tudom kit szeretek. Mit csináljak? Egy kívül álló talán jobban átlátja. Nyugodtan nevezhettek aminek akartok úgyis érzem magam, de ezen már nem tudok változtatni, megtörtént. Köszönöm a kommenteket.

2017. márc. 25. 01:54
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Én nem ítélkezem, így nem nevezlek semminek, velem is történt már olyan dolog az életben, amit előtte el sem tudtam volna képzelni magmaról.


Szerintem egymástól függetlenül nézd a két embert. Vedd először a férjed. Nem vagy boldog, már abszolút nem ad számodra boldogságot, csak biztosként tekintesz rá. Szerintem semmi másért nem bánnád a válást, csak amiatt, hogy ez a biztonság megszűnik és félsz az egyedülléttől vagy akár egy új kapcsolattól.


Ha ezt lerendezted magadban, utána kezdj elgondolkodni azon, hogy a másik férfi iránt valóban érzel vonzalmat vagy csak tetszik, hogy valakitől megkapod azt a figyelmet, amit a férjedtől már nem?


Nagyon nem irigyellek, nehéz helyzetben vagy, de azok alapján, amiket leírtál, számomra egyértelmű, hogy a férjeddel már nem alkottok egy párt.


36/N

2017. márc. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

#1, tökéletesen egyetértek.

Azon külön elgondolkodtam, hogy féléves házasságban elhidegülés hogyan lehet? Az nem házasság, hanem egy tévedés.

2017. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, elfelejtettem: idősebb ffi vagyok.
2017. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Két éve elkezdett kamionozni külföldön , amit én nem akartam.. de ő a biztos jövőnk érdekében elvállalta. Nagyon büszke vagyok rá! Sokszor eszembe jut , mennyit sírtam egész idáig, mit éreztem amikor elsőnek kiment, szó szerint fájt. Értem én, hogy miért csinálja, de egyszerűen nekem nagyon nehéz. Szerintem nálunk ott romlott el, de annyira szerelmes voltam , hogy inkább belementem. Ma már könnyebben viselem, főleg, hogy ez a helyzet van, de még így is sokszor össze szorul a gyomrom. Annyit kértem tőle , hogy kicsit foglalkozon velem, minden nő igényli szerintem , meg hat fel év házasság után nem hiszem hogy úgy kellene élnünk mint egy 20 éves házaspárnak. Teljesen össze vagyok zavarodva! Szégyenlem magam nagyon. Az, hogy haza jon és laptop és szülők stb.. ez nem normális. Én együtt elek az anyjával. Imádom a szüleim meg sűrűn megyek haza , de ez is másképp lenne , ha normális házas életem lenne.
2017. márc. 26. 01:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, igen ... ezt kellene meg rendbe raknom, hogy miért van a másik férfi ...tényleg erdekel vagy csak azért mert tőle megkapom azt a figyelmet amit a ferjemtol nem. Sajnos ezt sem tudom...
2017. márc. 26. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!