Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha egy 40 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy 40 éves nő szerelmes lett belém és szeret. Igazán, és komolyan gondolja? F/19

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat szeretnék kérni! Ha van kérdés privátban írj!

2017. ápr. 11. 02:15
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

az ő dolga, biztos beteg, ne hidd, hogy ez normális.

neked nem kell ezzel foglalkozni, ő meg keressen a saját korosztályából.

ha nem hagy békén, jelentsd a rendőrségen vagy mondd a szüleidnek.

2017. ápr. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt még tudni kell hogy ő ugyan olyan rossz és jó tulajdonságokkal rendelkezik mint én, minden közös bennünk...
2017. ápr. 11. 07:02
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

mit akarsz egy középkorú nőtől? épp hogy nagykorú lettél.

tudsz családfenntartó lenni, tudsz úgy férfiként viselkedni, működni, ahogy egy 40 éves nő párjától elvárható?

ha becsúszik a gyerek, vállalod? ha már vannak gyerekei, leszel mostohaapjuk, miközben alig jöttél ki a gyerekkorból?


elhiszem, h.legyezgeti a hiúságod, hogy egy milf nő ennyire odavan érted, de tökre tapasztalatlan vagy még 19 évesen.


első körben azt kéne megértened, nem teljesen okés, ha egy ennyi idős nő egy korodbeliért van oda.

másrészt gondolj arra, hogy a kortársaid között is tutira van olyan csaj, akivel egyeznétek.


neked még most kezdődik az élet, bulik,tanulás, szakmaválasztás... az ő élete pedig más szakaszba kéne járjon, a megállapodásról, az érettségről kéne szólnia.


gondolkozzál!

2017. ápr. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az egyik francia miniszterelnök jelölt Emmanuel Macron is 16 évesen szeretett bele a 40 éves tanárnőjébe.


Most 39 és 63 évesek és még mindig együttvannak.


Például.

2017. ápr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3-assal egyetertek. Probald meg az agyadat is hasznalni, es csak az vezereljen, ami a labad kozott van. Persze, kiraly lehet kipipalni, h 19 evesen megvolt egy milf, de aztan hogyan tovabb? Arrol elgondolkodtal, h a nonel sincs rendben vmi, ha a Te korosztalyodra bukik??

En 34 eves no vagyok, de kb 25-nek nezek ki, es megsem jutna eszembe egy 19 evessel, de meg egy 30 alattival sem kezdeni.

Ne kosd le magad egy ennyi idos no melle, m kesobb nagyon meg fogod banni.

2017. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ha bejön a csaj, akkor kihasználnám a helyzetet néha.

De aztán mindenképp leépíteném a kapcsolatot. Nem kell pótanyuci.

2017. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha csak nem akar téged férjéül, és te is szereted, miért ne lennének együtt egy darabig? Sztem a nő teljesen normális, miért ne szerethetne egy 19 éves fiút? Az más kérdés, hogy ez mennyire praktikus, nyílván ő is jobban örülne egy korabelinek. Dehát ezt hozta az élet. Néhány szép hónapot, évet eltölthettek együtt!
2017. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én annak örülnék nagyon, ha egy tizen vagy huszonéves lány tudna belém szeretni. 40-es nőkkel ezt sokkal könnyebb elérni, persze csak az átlagos fajtából..
2017. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ja és 35 éves vagyok.
2017. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!