Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy nálam 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy nálam 13 évvel idősebb férfiba. Honnan tudom, hogy komolyan vesz vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Eleinte nem akartunk egymástól semmit igazából barátok voltunk.


Február közepe körül elkezdtünk többet találkozni mivel szingli lettem ezért nem csak vele de úgy a barátaim/baratnőimre is több időt szakítottam.


Ő már régebb óta szingli de az exével még mindig jóba van. (Hozzáteszem a lány nagyon gyönyörű csak mèg nálam is fiatalabb )amúgy annyira nem érdekelt szívesen meghallgattam amikor elmondta a szíve gondjait.


Kb.1hónappal ezelőtt megcsókolt. Elmondta ,h szerelmes belém. (Éreztem ,h fontos vagyok neki de erre nem számítottam )


Aztan azóta szépen összemelegedtünk beleszerelmesedtem.


Megkért rá ,h az exemmel akivel nem olyan rég lett vége ne beszéljek már egyáltalan viszont ő napi szinten tartja a kapcsolatot a volt barátnőjével . Azzal az indokkal,h nem akarja megbántani nem tudja,hogyan rázza le de le fogja mert szeret engem... az exének már úgy emleget engem mint "barátnő " . Igazából eddig ez sem érdekelt viszont kb 1.5 hete ébredtem rá ,h. Belezúgtam csak eddig magamnak sem akartam beismerni mert kapcsolatot sem akartam meg semmit.


Rég éreztem màr így.

Nagyonkiegéezìtjük egymást annyira jó


Szórakozik velem ? Talán szerteti még az exét ?



2017. ápr. 7. 02:11
 1/5 anonim ***** válasza:

1. hány éves vagy? ettől is függ


2. Megkért rá ,h az exemmel akivel nem olyan rég lett vége ne beszéljek már egyáltalan...


na, ez nekem nem tetszik.

milyen alapon szabaja meg, hofy mit csinálj, kivel beszélj?

miközben ő még kontaktban van az exével, és h. a barátnőjeként emleget téged előtte, azt csak az ő elmondásából tudod, vagyis lehet, h. nem igaz.


számomra ez furcsa, h. napi szinten beszél a régi nőjével, ezt a szerelmesek szokták csak.


ha ő még ennyire a nő hatása alatt áll, ennyire számít neki, mit szól, ha eltávolódik érzelmileg tőle, akkor még nincs túlaz exén.


ez nem egészséges, és gyanús.


ha szakítottak, lépjen tovább mindenki.


félő, h. csak vigasznak kellesz neki, és talomban tart.


ha annyira szerelmes beléd, tegyen egy szívességet, és ő se beszéljen ilyen sűrűn az exével, ha neked megtiltja.


légy óvatos!


az is fura, h. ennyire fiatal csajokkal kezd, miért nem a saját korosztályából válogat?

2017. ápr. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. Onnan tudom ,hogy hallottak ,h azt mkndták neki.
2017. ápr. 7. 03:27
 3/5 anonim ***** válasza:

vagyis egy 37 éves ffi a szerelmed,aki közelebb van a 40-hez, mint a 30-hoz.

és az exe hány éves?

kérdezd már meg tőle, miért huszonéves lányokat tud csak elképzelni maga mellett, miért nem a kortársai közül válogat?

2017. ápr. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Volt neki egy 39 éves párja fél évig voltak együtt de végül visszament a nő a volt férjéhez a gyerekek miatt. Többször is megkérdeztem,hogy még is mit akar tőlem mert én szinte még egy nagy gyerek vagyok.


Azt mondta erre,hogy ahogy küzdök ,hogy dolgozom ,iskolába járok közben a nyugdíjas apukámat is ellátom ezek mellett a szakítás után sem törtem össze emiatt már rég nem vagyok gyerek.


Nekem úgy jön le az egész,h bennem egy értékes embert látott meg aki nem akarja kihasználni hanem csak azért találkozok vele mert annyira megnyugtató a jelenléte fél szavakból is megértjük egymást.. közben pedig az exével azert foglalkozik mert a csaj anyagilag támaszkodott rá és nem akajra cserben hagyni .


Vagy csak egy gyenge érzékeny lélek és most belőlem próbál erőt nyerni ,h lezarja a múltat mas különben nem mondaná az exenek telefonban mikor együtt csavargunk,h a barátnőjével van.


Az a lényeg ,h legyen velem korrekt.

2017. ápr. 7. 04:06
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, lehet hogy még szereti az exét, mondjuk úgy, "nyomokban". Az, ha téged igazán szeret, úgyis megmutatkozik, hagyd, hogy teljen az idő. Az igazi úgyis az lesz, ha befejezted a tanulást, és közel azonos lesz az élethelyzetetek. Akkor tökmindegy, hogy 3, vagy 13 év a különbség, ennél nagyságrendekkel komolyabb kihívásokra kell majd megoldást találnotok, ha ez a szerelem egy igazi kapcsolattá, együttéléssé válik, közös célokkal, meg családdal.
2017. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!