Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Le lehet valahogy csökkenteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet valahogy csökkenteni az esélyét hogy szerelmes legyek?

Figyelt kérdés

Tudom,röhejesen hangzik az ilyen kérdés,de komolyan gondolom.

Úgy értem,vannak olyan fiúk-lányok akik csak kihasználják az elkenkező nemet,de szinte sosem lesznek szerelmesek...

Ne értsétek félre,eszemben sincs kihasználni senkit,csak szerelmes nem szeretnék lenni.

Volt két viszonzatlan szerelmem,egy rossz kapcsolatom és a fiú akibe most vagyok szerelmes(azt tudja hogy szerettem volna vele összejönni,csak azt nem hogy már bele is szerettem)összejött valaki mással. Tudom,sokan mondanák hogy fiatal vagyok,lépjek rajta túl,ez csak pár eset volt...de valahogy sosem voltam olyan aki hamar túl tud lépni ezeken,és bár sokkal kevésbé fáj most mint az első alkalommal,de valahogy belefáradtam abba hogyha szerelmes vagyok akkor az egyenlő azzal hogy rosszul érzem magam és ráadáaul most még valamennyire lepleznem is kell hogy mit érzek,mert nem akarom hogy a fiú barátnője rájöjjön.

Szóval lehet a szerelem esélyét minimálisra csökkenteni valahogy,hogy a jövőben ne tudjak többé az lenni?

Még mindig tudom hogy hülyén hangzik maga a kérdés,de komoly válaszokat szeretnék.



2017. ápr. 7. 22:28
 1/2 A kérdező kommentje:
*ellenkező nemet
2017. ápr. 7. 22:29
 2/2 anonim ***** válasza:

menj apácának, de komolyan.

Jézus jegyesének lenni talán kevésbé rizikós, bár Isten tudja...

2017. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!