Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon találhatok valaha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon találhatok valaha ilyen lányt vagy ezek tényleg teljesen irreális elvárások vele szemben? 20/f

Figyelt kérdés

Nagyjából erről lenne szó: Legyen külsőre nagyon szép ez nagyon fontos. Sajnos -vagy nem sajnos- nekem mindig is a legszebb lányok tetszettek meg de az esetek többségében a tapasztalataim szerint belsőre már nem voltak ilyen szépek sőt. Ezért is fontos, hogy maga a lány legyen értelmes és szerethető, jólelkű optimista természetű normális értékrenddel. Igazából az sem zavarna ha nem lenne olyan hű de művelt intellektuális típus aki ért a művészetekhez meg szeret olvasni, persze ez előny de mégsem elvárás azért. Viszont az, hogy aranyos jólelkű legyen az igen és szeretném, hogy én lehessek az élete középpontjába sokat foglalkozzon velem nembaj ha rám akaszkodik nem zavarna. Nekem olyan kell aki romantikus típus szeret bújni és nyúzni engem, az sem baj ha féltékeny néha csak adjon nekem megfelelő lelki hátteret és támogatást a szeretetével. Ezenkívül szeressen utazni, kimozdulni lehessen vele bárhova elmenni akár a hegyekbe túrázni akár nagyvárosokat nézni egyszóval azért legyen benne élet. Állat és gyerekszeretet szintén előny. Igazából ennyi szerintem nem olyan sok, a lényeg, hogy egy hullámhosszon legyünk és akkor tudnék kötni kompromisszumokat kivéve a külső és a kedves aranyos jellem tekintetében, abban nem megy.

Még sosem találkoztam ilyen lánnyal vagy csak nem vettem észre vagy nem ismertem meg rendesen. A szép külső nagyon lekorlátozza főleg, hogy valamiért a legtöbb szép lány nagyképű és felszínes és nem egyezik az érdeklődési körünk, hogy így mondjam (instagramra kaják fotózása egész nap, anyagi jólét látszata és mások véleményén pörgés nem az én világom).


Cserébe nagyjából ugyan ezt a viselkedést tudom nyújtani, ha találnék egy ilyen lányt ő lenne a mindenem sosem csalnám meg, nem bánnék vele méltatlanul, törődnék vele figyelmes lennék meglepném, romantikáznánk ha úgy van, szóval a tenyeremen hordoznám. Emellett nagyon vigyáznék rá, lelkileg és fizikailag is számíthatna rám szerintem tökéletesen ki tudná hozni belőlem "A" férfi szerepet. Külsőre sokat adok magamra, szerencsére elég jóképű vagyok ezzel sosem volt gond és sokat sportolok egészségesen étkezem és elég jól főzök hehh... Anyagilag is szerintem nagyjából megfelelő feltételeket tudnék biztosítani egy normális lánynak bár nem magamnak köszönhetem mivel örököltem de ettől függetlenül sem szeretnék ülni a babérjaimon sőt normális ambiciózus terveim vannak.


2017. ápr. 13. 17:23
 1/4 Bad G-Sus ***** válasza:
béta pali
2017. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Legyen külsőre nagyon szép ez nagyon fontos"


Mit ér a csodaszép külső, ha belül rohad?

A kor előrehaladtával a külső is változik, remélem ezt is számításba vetted.


"az sem zavarna ha nem lenne olyan hű"


Akkor tehát nyugodtan megcsalhat téged, akkor is visszafogadnád?

Neked sincs semmi tartásod, és így egy papucs is vagy.


"és szeretném, hogy én lehessek az élete középpontjába"


Álmodban, öregem, egy kapcsolat nemcsak arról szól, hogy élünk halunk a másikért, van ettől saját életünk is, amikor szeretünk visszavonulni és pl. a hobbinknak élni. Meg azért mindenki egy külön önálló személy!!!


"sokat foglalkozzon velem nembaj ha rám akaszkodik nem zavarna."


Minek akarod, hogy sokat foglalkozzon veled? önző egoista vagy, azt hiszed, hogy csak te létezel? szállj már le a magas lóról!



A többivel semmi probléma, azonban ezek annyira szemet szúrtak, hogy hiába a többi, ezek sokkal többet nyomnak a latba.


"szerencsére elég jóképű vagyok"

nagyképű egoista vagy. ki szerint vagy jóképű? mondták már, a szépség relatív!!


dohányzol? nálam ez alapkizáró tényező

2017. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
Úristen. Ez még mindig a felnőtt kategória (lenne)
2017. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyik sorod uti a masikat:D nem sok tapasztalatod van sajnos, ahogy elnezem :/
2017. ápr. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!