Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem bele szerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem bele szerettem abba a lányba akivel szexkapcsolatban vagyok 2 hónapja. Mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Hülyén érzem magam mert évek óta ismerjük egymást és eddig makacsul gondoltam nem fogok bele szeretni csak vonzódom hozzá és a szex a jó. De nem tudok már hazudni magamnak. Régen ő volt szerelmes belém és megbántottam azzal hogy mással jöttem össze most meg én félek attól hogy hiába vagyok szerelmes belé nem akar komolyabb dolgot. Most mit tegyek ilyen helyzetben? 25/F

2017. ápr. 13. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mond el neki,azzal meg-es elijesztened, ha razuditanad hirtelen ezt az informaciot. Helyette probald meg finoman, lassan, turelmesen es alig eszrevehetoen magadba bolonditani? akarom mondani, apro jelekkel add a tudtara, hogy fontos neked, a szexen tul is. Pl. ha jon hozzad 'szexre', hat iktass be egy altalad keszitett vacsit, csak ugy tigyelmessegbol, vagy ha nagyon messze all toled a fozes, akkor lepd meg valami sutivel, hogy megeszitek egyutt. Maskor meg kiserd el ot haza, setaljatok egyutt, kzbe lehet dumcsizni. Vagy, ne hivd rogton randira, de mondjuk mond, hogy letoltottem a netrol ezt a filmet, szeretnem megnezni, de egyedul nem az igazi. Nem maradnal itt hogy megnezd velem? Egy sokadik ilyen apro jelzes utan elejthetned, hogy szereted ezeket a pillanatokat vele, az hagyjan, hogy a szex jo, de ugy erzed ez mar nem csak a szexrol szol. Aztan meglatod, mit reagal. Sok sikert!
2017. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy a viharba szereznek ennyien szexkapcsolatot ? Tinder/fb/badoo vagy személyesen ? Ennyire rá vannak erre most kattanva az emberek ?

30/f

2017. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!