Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek, ha egy haverba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha egy haverba szerettem bele, akinek van kapcsolata? 21/N

Figyelt kérdés
Van egy férfi barátom, akibe elég gyorsan beleszerettem. Nagyon jól megértjük egymást, volt már kettesben programunk is, szép vagyok, kedves, humoros, jó fej... Ezeknek a java részét ő maga is kimondta. Ennek ellenére csak havernak tart, és van neki barátnője, akivel fele ennyire sem felhőtlen a viszonya. A barátnője amúgy iszonyatosan féltékeny rám, és a klasszikus jófejség ellentéte, van egy nagy rakás női allűrje. Mégis vele van, őt szereti, vele fekszik le. Most még hanyagolni is kezdett, a barátnője féltékenysége miatt, és azt mondta, ez érthető, mert ő is féltékeny lenne ha a barátnője egy sráccal lógna. Amikor megkérdeztem miért van a barátnőjével, azt mondta szereti. Kérdeztem miért, és a válasz szöges ellentétben van a tapasztalataimmal: mert kedves, humoros, nagyon aranyos és nagyon szép.
2016. dec. 11. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezért mondják azt, h férfi és nő között nincs barátság mert az egyik mindig többet akar.


Tessék itt az élő példa

2016. dec. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtheted. Ha őt szereti őt szereti.
2016. dec. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt így megmondta, s nem is bíztat téged, akkor tegyél re róla.
2016. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább és hanyagold te is tudatosan a srácot. Annál kevés undorítóbb dolog van mikor egy nő/férfi tudatosan belerondít egy kapcsolatba mert neki épp ahhoz van kedve.
2016. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez felejtős.
2016. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ne te legyél az a r**banc, aki nem tud számolni, és nem tudja felfogni, hogy egy kapcsolat 2 emberből áll. Meg egy matematikailag csökött k***vából, ahogy a gyönyörű facebookos mondás tartja...
2016. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!