Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van párom, megtetszett más és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, megtetszett más és néha úgy érzem bele szerettem, honnan tudom hogy ez csak fellangolas vagy tényleg bele szerettem másban?

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 08:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretnéd a párodat ez a kérdés nem merült volna fel :/
2017. jan. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
99%, hogy fellángolás. Gyanítom, hogy a másikat alig ismered, nem tudod, milyen vele lenni a hétköznapokban. A párodról meg tudod, így nála már nincs semmi izgalom, titokzatosság. De ha a másikkal lennél, idővel vele is eljönnének a szürke hétköznapok és könnyen lehet, hogy még rosszabb is lenne, mint a jelenlegi pároddal.
2017. jan. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Pár hónapja ismerem annyira tényleg nem mint a paromat, de teljesen kész vagyok ha meglatom vagy meghallom akár csak a hangját és ez nagyon zavar :(
2017. jan. 12. 10:00
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Úgy is megb😃asz....
2017. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó már megb.aszott ne tudd meg milyen jó volt
2017. jan. 12. 10:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy még tisztában a saját érzéseiddel. Lehet, hogy a szerelmet sem tapasztaltad még meg, és a jelenlegi párod iránt sem azt érzed. Továbbá, a mostani kis érzelmi kiborulás egy másik személyi iránt is lehet egy extra fellángolás. Nem tudni. Neked kell tudni. Ülj le magaddal és beszélgessetek el erről.
2017. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelemes választ lehet igazad van.
2017. jan. 12. 10:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha még le tudsz feküdni a pároddal, akkor fellángolás, ha már nem vagy képes, mert a másikat akarod, akkor szerelem.
2017. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sztem ez így van hogy akkor már a parommal nem tudnék lefekudni ha a másikat szeretem?
2017. jan. 12. 11:18
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Ugyan már miért ne tudnál lefeküdni mindkettövel? Nem ugy szokott kiderülni a megcsalás, hogy az eddigivel nincs szex!
2017. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!