Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy szeretőm. Nem beszélün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szeretőm. Nem beszélünk érzelmekről, egyetlen szót akarok neki irni hogy: hiányzol! Ebből tudni fogja hogy már szeretem?

Figyelt kérdés
33 F
2017. ápr. 16. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos de érzi hogy gondolsz rà ès valami hiànyzik neked. Esetleg meg is kérdezheti pontosan mi hiànyzik én megszoktam kérdezni.
2017. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Legalábbis sejteni fogja.

A legközelebb, amikor a legközelebb leszel hozzá, azért súgd a fülébe azt is, hogy szereted.

Azután már ezt a kettőt együtt írd neki. A sorrendet váltogathatod is. :)

Nem jó a nőket érzelmileg éheztetni.

2017. ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez az egy szó változtatott meg mindent. Csak szeretők voltunk. De az üzenet: Hiányzol! elindította az érzelmi lavinát. Már 2 éve együtt vagyunk párként.
2017. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy arra gondol, hogy tele van a zacsid!!!
2017. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi is szeretők voltunk.

Aztán egyszer az egyik nyáron nem sokat tudtunk találkozni, és viberen írta egyszer, hogy hiányzom neki.

Akkor éreztem, hogy beleszerettem és azóta is együtt vagyunk. Másfél éve.

2017. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy fogja érteni ahogy érteni szeretné. Ha többet jelentesz Neki, betudja annak,hogy fontos Neked,akár még arra is gondol,hogy szereted. Ha Ő nem szeretne több lenni mint egy szerető, akkor úgy fogja érteni,hogy szükséged van a szexre.


Ha szereted, akkor ezt mond Neki, ne ködösíts.

2017. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebből már sejteni fogja,mi a szitu.Nyilvàn ilyesmit csak olyannak ír az ember,aki érzelmileg fontos neki.
2017. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként azt érteném, hogy hiányzom és ha én azt mondom egy férfinek ezt is jelenti, nem többet. Hiányzik mert jól érzem magam vele, szerelemhez ennél több kell, de ez már jó kiindulópont, amíg csak szex kapcsoltba vagytok valószínű nem fog többre gondolni.
2017. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!