Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 18 éves pasi létemre már egyáltalán nem akarok se alkalmi kalandokat, se hetente barátnő váltást?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ez tök gáz, hogy ha elmegyek szórakozni akkor inkább a haverjaimmal "táncolok" "kissé" ittasan, mintsem hogy odamenjek pár csajhoz és meghívjam őket bármire is..Valamiért mindig azt várom, hogy berepül a sült galamb a számba - vagyis a csaj talál meg engem és nem én őt - de tudom hogy ez abszolút hülyeség, csak na..Szeretek egy lányt, aki pár évvel idősebb nálam, de reggelig tudnám sorolni miért nem lehet köztünk semmi..Ugyanakkor érzem, hogy kész vagyok minden téren egy komoly kapcsolatra, még ha nem is vele. Ez a felfogás ennyi idősen gáz? Tökre vágyok egy hosszú, igazi szerelemre mint a filmekben, csak hát olyan lányt találni szinte lehetetlen..Pedig megadnék neki mindent, amit csak eltudtok képzelni. Nem mondanám jóképűnek magam, inkább átlagosnak...ennek ellenére 10ből 8an fél óra után magasról letojnak, ha kezdeményezek..a maradék kettő..Hááááát...ők az exeim.(+3 :D)

Az az érdekes, hogy aki észreveszi azt az embert, aki valójában is vagyok, már foglalt. Megtudna szeretni, sőt...de van annyira tisztességes, hogy haveri távolságot tart fenn kettőnk között.

Pech...

Szóval bármi tanács, észrevétel, javaslat jöhet, szívesen fogadok mindent.


Trollok pls kíméljetek..



2017. febr. 5. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne 18 évesen kapcsolatod?Nem kötelező minden hétvégen vedelni és folyton mással szexelni.
2017. febr. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindez oké, de nincs ilyen nő, szóval nem kivitelezhető.. De ha mégis van, plöss jelentkezzen már üzenetben...:D
2017. febr. 5. 00:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Te honnét vetted ezt a világképedet? Nagyon gáz.
2017. febr. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, sőt nagyon helyes hogy nem vagy olyan mint a többsèg akinek van egyszerre több csaja is. Egy normális nő szemèbe ez jó pont. Sajna èn is remènytelenül vagyok szerelmes valakibe. 21L
2019. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!