Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vele akarok lenni, de mégse?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele akarok lenni, de mégse? Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

Volt egy elég zűrös első 4 hónapunk a barátommal és most kezdünk már egyenesbe jönni úgymond.

Nem régóta azonban kezd bennem valami felborulni.

Van, hogy úgy érzem nagyon szerelmes vagyok, végtelenül oda-vissza. Aztán hirtelen megváltozhat minden, és egyik percről a másikra már azt érzem, hogy nem akarok vele találkozni, egyáltalán nem is vonzódom hozzá. Majd ez ismét átáll. Mikor kettesben vagyunk úgy érzem, mintha egy normális meghitt kapcsolat lenne. De a nyilvánosság előtt nem esik jól ha látják rajtam, hogy együtt vagyunk. Nem szeretem ha ölelget vagy puszilgat, meg akarja fogni a kezem stb. Ha megkérdezik együtt vagyunk-e csípőből vágom rá, hogy nem. Szerintetek mi lehet ez? Kezdek belőle kiszeretni? De van amikor meg annyira jól megértjük egymást. Sokszor olyan felhőtlen minden, de ez képes percről percre változni.


20L



2017. ápr. 2. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennek már fakereszt......köszönjetek el egymástól.
2017. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami van benne, ami miatt szgégyelled még, ha magadnak ezt konkrétan nem is fogalmaztad meg. Ez lehet a kora, testsúlya, viselkedése. Ha mások nem látnak, akkor gondolom efölött áttudsz siklani, mert egyébként biztos jó ember, mások viszont felébresztik benned a kételyeket. Nekem így volt az egyik pasival. Nagyon kövér volt, ami engem eleinte nem zavart, de mikor már több tkeintetből is kiolvastam illetve volt, aki meg is jegyezte, hogy ezt nem gondolom komolyan, hogy egy ilyen pasival vagyok, akkor sajnos ez belémégett. Utána egy darabig még a kettesben tölött idő alatt eltudtam vonatkoztatni, de aztán nem voltam képes elszámolni a lelkiismeretemmel, hogy van egy pasi, aki szeret, kedves én meg azon gondolkodom, hogy mások mit szólnak hozzá, hogy dagadt. Szakítottam vele. Mai napig felmerül bennem a kérdés időnként, hogy hogyan alakult volna vele az életem, boldog tudtam volna-e lenni vele hosszú távon, ha nem adok mások véleményére avgy idővel önállóan is kialakult volna bennem ez az erős érzés. Mert persze eleinte is, mikor megismertem tudtam,hogy ez lehet zavarni fog, de hogy ennyire azt nem gondoltam. Nem lehet, hogy nálad is ilyesmiről van szó?
2017. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Gondolkodj el esetleg, hogy volt-e valami az első 4 zűrös hónapban, ami törést okozott benned és bizalomvesztést?

Hátha így többet tudunk segíteni.

2017. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!