Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Randiztunk háromszor, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztunk háromszor, de sokszor online a társkeresőn. Jogosan esik rosszul? Nem is vesz engem komolyan?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal egy társkeresőn, hamar elkezdtünk inkább facebookon beszélgetni, én onnan ki is töröltem magam, mert nem tetszett az oldal amúgy sem. Szóval eddig 3 alkalommal találkoztunk de nem rövid randikra, hanem fél napokra, legutóbb az első szex is megvolt. Azóta is beszélünk, szeretne még találkozni, úgy tűnt valóban kellek neki. De most ez a kép összetört bennem... Csak jött egy gondolat, hogy vajon ő is törölte e magát a társkeresőről? Ezért regisztráltam egy alig kitöltött álprofillal, hogy megnézzem ott van e még. Hát nem csak hogy ott van, de órákig online szokott lenni. Most kitöltöttem a profilomat hamis adatokkal, és még egy képet is kiraktam egy szép lányról, és bejelöltem hogy tetszik. Kíváncsi vagyok, elkezd e ismerkedni "vele" is. Amúgy az ismerkedésünk eleje óta megvolt bennem az az érzés, hogy nem vagyok álmai nője, csak elfogad éppen. Mert az kiderült hogy más típusú nők tetszenek neki, mind alakra, mind életvitelre, mégis azt állítja hogy tetszem neki.. De ezután a társkeresős dolog után nem tudom elhinni, szerintem csak beéri velem amig nem jön egy jobb.
2017. ápr. 16. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért, mit vártál?
2017. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Jól gondolod, beéri veled egyelőre.

De nyugi nagyon sokan így vannak, és együtt maradnak mégis egy életre :)

2017. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a "törölte-e magát" dolgot sosem értettem.

Nem kötelező feljárni, törölni sem magát. Lehet a profilt

jegelni is. Meg van, aki nem azért néz fel társkeresőre,

hanem - mint pl itt is - van egy közösség, akivel lehet

dumálni.

Mindenesetre első körön megkérdezni kellene tőle, hogy

mi a terve (nem, hogy miért nem törölte magát, mert az

kényszerhelyzet, azt pedig utálja mindkét nem).

2017. ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Csak megd.ta a lyukadat,mert te ennyire hülye voltál ,hogy ilyen hamar odaadtad magad...

Elkönyvelt ribinek,ne csodálkozz ha nem keres többet...

2017. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Harom talalka utan lefekudtel vele? Az igen...

Szerintem kerdezd meg tole,hogy mit is akar..

2017. ápr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fish1 ***** válasza:
Érzed, hogy nem stimmel valami. Ne akard agyból kimagyarázni, mert a megérzések nem szoktak csalni.
2017. ápr. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3. randin megdugott? Mégis mit vártál? megkéri a kezed?


Ezt csakis te cseszted el!

2017. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5 Hónapja küldtél neki levelet. Válaszolt? Vagy még mindig ebben az izgalmas bizonytalanságban hagysz minket?
2017. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Törölte magát a társkeresőről még akkor, anélkül hogy elmondtam volna neki hogy láttam. Azóta boldog párkapcsolatban élünk, most fogunk összeköltözni, azt hiszem megtaláltam az igazit. :)
2017. szept. 23. 00:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, király! :)
2017. szept. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!