Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a különbség a vonzalom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a vonzalom és a szerelem között?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A vonzalom az nem szerelem. Van egy lány akihez vonzódom, szeretek vele szexelni, jó vele lenni, jól elvagyunk.

De nem vagyok szerelmes, mert azt sajnos megtapasztaltam milyen tavaly egy másik lánnyal.

2017. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vonzalomnál tudod, hogy meg akarod bas.zni


Szerelemnél meg vele akarsz lenni, szeretkezni

2017. ápr. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszer olvastam itt egy kérdést arról, hogy mi a különbség a vonzalom, a szerelem és a szeretetet között.

Az egyik frappáns válasz így szólt:

"Vonzalom az, amikor meg akarod dugni úgy, hogy neked jó legyen.

Szerelem az, mikor meg akarod dugni úgy, neki jó legyen.

Szeretet az, mikor nem érdekel, hogy dugtok-e"


Talán van benne igazság:) A vonzalom inkább egy testi vágy, szeretnéd élvezni a másik testét, érintését, de nem feltétlen szeretnél reggelente vele ébredni, közös programokat csinálni, vele élni az életed.

Szerelemnél mindezek megvannak:)


Bár őszintén szólva én nagyon komoly vonzalmat szerelem nélkül még sosem éreztem.

2017. ápr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!