Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 4 éve nem voltam szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 4 éve nem voltam szerelmes már, akkor nem is leszek? (Barátnők, csajok közben bőven voltak) 24/F

Figyelt kérdés

Tizenévesen 5 szerelmem volt, de egyikkel sem jött össze semmi. 1 a tanárnőm volt, 2-nek jobban tetszett a legjobb barátom mint én, 1 pont elköltözött a városból, 1 pedig azt üzente közös ismerősön keresztül, hogy undorodik a gondolattól hogy bejön nekem.


Nem voltam még soha viszonzott szerelmi kapcsolatban. 20 évesen veszítettem el a szüzességem egy lánnyal, akivel aztán pár hétig összejártunk. Azóta vele együtt 19 nővel voltam összesen az életben.

Az a baj hogy alapvetően jól nézek ki, de nagyon önbizalomhiányos voltam régen és nem is voltam nagydumás ember soha. Tetszettem más lányoknak régen is, de náluk se nem mertem kezdeményezni, se nem is akartam mert másba voltam szerelmes éppen. Egyszer jártam 18 évesen egy aranyos, édes lánnyal 1 hónapig, akivel csókolóztunk, de szakítottam vele, mert nem voltam szerelmes belé. Tök hülye voltam akkor.


Egyszer egy osztálykiránduláson a lány akibe szerelmes voltam, részegen a legjobb barátomat próbálta megcsókolni, aki miattam elhúzódott tőle. Ezek és az ilyesmi élmények nagyon önbizalomhiányossá tettek és most már valahol mélyen nem is hiszem hogy szerethet nő. Külsőre lehet elsőre tetszhetek, de aztán úgy vagyok vele hogy belsőre nem vagyok elég vonzó.

Úgy vagyok vele legalább néha lefekszem lányokkal, de ez sem segít. Azóta legalább kicsit jobb dumám lett és merek már odamenni lányokhoz (ezért voltak sikereim az utóbbi években), de mélyen legbelül semmi sem változott.

24/f


2017. ápr. 18. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert volt néhány kellemetlen élményed most te részesítesz ilyenben másokat?

Rajtad is múlik, hogy leszel-e szerelmes. Ahhoz nem elég lefeküdni lányokkal. Talán az ismerkedős udvarlós résszel kéne kezdeni, utána jöhet a többi.

2017. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aha, nem vagy nagy dumás de 19 csajjal feküdtél le eddig. Ekkora kamut anyám...
2017. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!