Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell visszaszerezni egy lányt akit nagyon nagyon szeretek?

Figyelt kérdés

2 évig és 3 hónapig voltunk együtt,ő szakított mert megkedvelt egy más valakit,az a más valaki is csapja a szelet neki...


FIGYELEM! Nem adom fel,tehát ne lebeszélni akarjatok róla hanem inkább a lányokat kérem meg ,hogy segítsenek :) távkapcsolat volt,azóta is napi szinten beszélünk , 10 napja szakított velem,nem csalt meg és még nem jöttek össze a másikkal csak találkozgatnak.

Lányok légyszi segítsetek,fiúk ha volt ilyen helyzet és sikerült légyszi válaszoljatok! Előre is köszönöm.



2017. ápr. 19. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Első körben megkeresed a tökeidet, és közlöd vele, hogy válasszon, ne tartaléknak tartson téged, ha mégsem jön össze a másik.


Erre vagy rájön, hogy gáz van, vagy elenged, de mindenképpen jobban jössz ki, mintha még 1-2 évet napi szinten elchatelgetsz vele, barátzónában, hátha visszatér egy napon.

2017. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt már megtettem,választás elé állítottam és egy hétig gondolkozott amikor is azt mondta,hogy szakítsunk. Korábban ő akart a feleségem lenni,akkor valahogy nem vettem komolyan,úgy gondoltam majd később is ráért...éééésss most én érzem úgy ,hogy szeretném eljegyezni
2017. ápr. 19. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor erre ráb'a... hidd el nekem, csináltam olyat, amire most Te készülsz, hogy majd naponta beszélgetünk, majd rájön, hog tévedett.


elszúrtam egy csomó időt az életemből, a végén ugyanott voltam, mintha az első percben a sarkamra álltam volna. döntött, most mit akarsz még? 1.5 év múlva rájönni, hogy nem hazudott, mikor azt mondta, hogy ennyi elég volt belőled?

2017. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló,nagyon köszönöm,hogy leírtad a tapasztalataidat,ha lehetne több zöld jelet adnék most neked, és az elsőnek is köszönöm,neki is járt a zöld kéz. Van még esetleg aki megírná a véleményét?
2017. ápr. 19. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nőként voltam hasonló helyzetben, akkor már elég lagymatag volt s kapcsolatunk. Megismertem valakit, tetszett, jól éreztem magam a társaságában, de nem akartam semmi komolyat tőle , viszont az exemmel sem akartam maradni. Egyszerűen kihűlt a kapcsolatunk és nem tudott volna olyat tenni, ami ezt az érzést megváltoztatta volna. Utána sokáig futott még utánam, de ezzel csak azt érte el, hogy zaklatóként tekintettem rá és ha meg nem is utáltam, de menekültem előle. Szánalmassá vált a szememben.

Itt most a legtöbb és legjobb amit tehetsz, ha ignorálod. Ha akar tőled még valakit akkor úgyis jelentkezni fog, ha meg nem, akkor is te nyertél, hiszen nem pazaroltad az időd olyan személyre aki nem érdemli meg.

2017. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm!
2017. ápr. 20. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!