Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Nem tudtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Nem tudtam visszaszerezni, azt akit a legjobban szeretek! Igaz én b@sztam el.

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok. 3 hónapja elhagytam a barátnőmet, mert már nem bírtam ki azt hogy állandóna féltékenykedik és vitázik velem. ( Ő amúgy 20 éves )

Utóbbi időben rájöttem hogy mégis tényleg nagyon szeretem, de időközben már volt egy barátnőm akivel idő közbe vége lett.

1 hete megkerestem, hogy hülye voltam és vissza szeretnék menni hozzá, de mivel már volt egy szakításunk 2 éve és ott is azért a szülők nem nézték jó szemmel hogy újra összejöttünk, így most is ez lett volna a szitu.(szűk 3 évig voltunk eggyütt és először ő dobott ki engem 2 éve, de "visszanyaltam magam")

Naszóval, elkezdtünk beszélgetni és mondta hogy van már egy másik srác akivel össze akar jönni, de engem szeret. Ma valószínű hogy össze is jönnek.

Teljesen el vagyok keserdve, igaz ez csakis magamnak köszönhetem...

Mi tévő legyek? Harcoljak érte? Vagy hagyam békén és bízzak benne hogy a srác rendes lesz vele?


2010. máj. 7. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesítőek az ilyen féltékeny lányok... De azok a fiúk is akik nem képesek elfogadni ha vége. Szerintem hagyd hogy csinálja amit ő akar.
2010. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A féltékenysége nem fog csillapodni attól, hogy újra összejöttök. Marad az, aki volt. Te pedig pár hónap után újra kidobod.

Keress mást!

2010. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!