Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt, aki viszont másik lányt szeret. Szerintetek, hogy tudnám visszaszerezni?

Figyelt kérdés

Azt mondja,hogy régen szeretett engem és még nem múltak el teljesen az érzései.A másik lányba nem biztos,hogy szerelmes,de nagyon ragaszkodik már hozzá.Nagyon szeretném őt visszakapni.Mit kéne tennem?

(Igen biszex vagyok és lécci csak normális válaszokat)


2011. aug. 12. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
harcolj!
2011. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mégis hogyan?
2011. aug. 12. 11:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Sehogy, lépj túl rajta, ez a hajó már elment!


"Azt mondja,hogy régen szeretett engem és még nem múltak el teljesen az érzései.A másik lányba nem biztos,hogy szerelmes,de nagyon ragaszkodik már hozzá"


Keress mást, így csak "megzakkansz".

2011. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem fogom feladni.Tudom,hogy még van esélyem és csak arra lennék kiváncsi,hogyan tudnám visszaszerezni.
2011. aug. 12. 11:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsi de fujj..

Viszont, te ismered.. te tudhatod igazán, mit szeretett benned amikor összejöttetek ? Vagy mit tudom én, csaj-csaj kapcsolatokhoz nem értek..

2011. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Érzelmileg semmiben sem különbözik a csaj-pasi kapcsolattól.
2011. aug. 12. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:
dugd min a kettöt
2011. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!