Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőttként átértékelve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőttként átértékelve bántatok már meg szakítást, ami az első szerelem volt?

Figyelt kérdés
Miért szakítottatok anno az első szerelmetekkel? Fiatalság és hiúság? Ha visszatekerhetnétek az időt, másképp cselekednétek? Jobb vagy rosszabb irányba változott azóta az életetek a párkapcsolat terén?

2017. ápr. 19. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szép volt, jó volt, tiniszerelemnek tökéletes. 1,5 év után rájöttem, hogy ő nem az a fajta pasi akit magam mellé képzelnék a jövőben, így lett vége. Nem bántam meg sem a kapcsolatot, sem a szakítást. Nagyon ritkán beszélünk vagy találkozunk, a baráti viszony megmaradt. Nem tudnám elképzelni vele az életemet.

Párkapcsolati szinten sok dolgot megéltem, és voltak jobb kapcsolataim is. Ehhez persze hozzátarotozik, hogy akkor, 15-16 évesen nem akartam pl szexelni. :)

2017. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt sajnáltam utólag, hogy nem szakítottam hamarabb, amikor még csak elkezdett bunkón viselkedni (távolságtartás, veszekedésgenerálás), de még nem bukott le a megcsalásaival :)
2017. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túl hamar küldtem el, bocsi - azóta volt rosszabb párkapcsolatom, de fényévekkel jobb is, utóbbi most is tart.
2017. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem bantam meg egy szakitast sem, plane nem az elsot. Kapcsolatnak se lehetett kb nevezni :D Inkabb vicces visszagondolva, hogy ilyen ember is volt valaha a baratom.
2017. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első szerelem különleges volt, mivel neki is én voltam az első. Aztán később azért szakítottam vele, mert elszállt magától, és kioktató lett velem. Nem bántam meg, mert továbbra is úgy gondolom, hogy egy párkapcsolatban tisztelni kell egymást, meg kell becsülni a másikat, és ennek megfelelően kell viselkedni egymással. Ő utána megbánta, aztán 8 évvel később megkeresett, hogy legyek a felesége. Addig teljesen külön utat jártunk, ő külföldön vállalt munkát, de amikor megtudta, hogy épp szingli vagyok, emiatt hazautazott.
2017. ápr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaz, én 19 éves voltam akkor, amikor az első kapcsolatom volt, abban az évben szakítottam is vele, és nem bánom, sőt nagyon jól döntöttem.Nála jobbat érdemeltem. Meg is kaptam, most készülünk az esküvőre :)

22l

2017. ápr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem. ha szakítok annak oka van. Ha szakítanak annak is. És nem érdemes olyannal utólag sem foglalkozni, akivel szakítottam.
2017. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!