Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki miért szakított az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki miért szakított az első nagy szerelmével?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtatok rajta, hogy mi lett volna ha vele élnètek most?

Szoktatok rá gondolni?

Azóta találkoztatok már? Jóban vagytok?

(Ne nézzetek hülyének, én tudok ilyen esetről, és én is hasonló cipőben járok)



2017. jan. 14. 23:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az első szerelmes kapcsolatomat igen visszasírom, főleg hogy a szex miatt ment tönkre... amin simán lehetett volna javítani. Azóta nem kaptam még meg olyan lányt akinél egyáltalán valamit is érzek, legutóbbi 2 hétig tartott azalatt se bírtam megcsókolni se, ne kérdezd hogy jöttem vele össze mer hosszú leírni. Egyébként meg nemrég álmodtam róla hogy ujrakezdtük, meg sokat gondolok rá, 1 éve lett vége.
2017. jan. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elmúlt a szerelem. Túl fiatalok voltunk mikor összejöttünk, 16 évesek, 5 évig tartott a kapcsolat. Egyáltalán nem voltam már belé szerelmes, inkább csak jó barátom volt. Szerintem ő sem szeretett már. És beleszerettem másba, később vele jöttem össze. Egy két évig még beszéltünk időnként. Jobb, hogy nem élek most vele együtt, teljesen más típusú emberek tetszenek, sokat változtam azóta.
2017. jan. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem gondolok rá! Azért, mert neki fontosabb volt a karrierje akkor és közös megegyezéssel elváltak útjaink.
2017. jan. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első szerelmem egy nálam sokkal idősebb házas pasi volt, aki kihasználta hogy egy szeretethiányos nem túl népszerű tini voltam, és olyan kedvesen viselkedett velem mint még soha senki. Nem lett kimondva a szakítás, szépen lassan elkezdtük egymást hanyagolni. Kb 10 év telt el, nem beszéltünk semmit azóta, de gyakran gondolok rá. Undorodom tőle és magamtól is, amiért belementem ebbe.
2017. jan. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok volt a ki nem mondott gondolat, érzés, a meg nem beszélt konfliktus ami végül rányomta az egészre a bélyegét.

Ennek már lassan 10 éve. Azóta nem beszéltünk és nem is láttuk egymást. Bár nem haraggal váltunk el, de így alakult.

Egy ideig sokat gondoltam rá, főleg akkor amikor valakivel ismerkedtem és elkezdtem hozzá hasonlítgatni. De azt ahogy telt múlt az idő, jöttek helyette mások, akik átvették az ideál stafétáját tőle. vagyis az emlékétől.

Szerintem elképzelhetetlen olyan alternatív világ, ahol még mindig együtt lennénk.. Annyira mások vagyunk már. Illetve annyira mások szerettünk volna lenni...

2017. jan. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Megcsalt. Utána megpróbáltuk még egyszer, de egyszerűen nem tudtam túltenni magam rajta. :(

Utána pár évvel találkoztunk néhányszor, néha (szülinap, névnap, karácsony) beszélünk is.

Az elmúlt években már nem nagyon gondolkodom rajta, hogy mi lenne, ha együtt lennénk, mert nem vagyunk. Hiába, hogy hasonló dolgokat akartunk az élettől, tök véletlenül ugyanabban a városban is kötöttünk ki, és nem is változtunk meg olyan gyökeresen, sokszor nem volt ott, amikor szükségem lett volna rá, szóval valószínűleg ha nem is csal meg, már szakítottunk volna.

2017. jan. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Majdnem mindennap gondolok rá, 18 éve.


Életem egyik legnagyobb bukása ahogyan vége lett.


Nem beszélünk.

2017. jan. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Megcsalt, ráadásul egy ismerősömmel akinek azt hazudta, hogy már szétmentünk. A sráctól tudtam meg a dolgot. Ezek után jobb ha nem beszélünk.
2017. jan. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Életem első szerelme egy riban c volt, és még csak nem is velem feküdt le.
2017. jan. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kiköltözött Kanadába. A családja egy része odavalósi, többször is volt kint náluk és úgy érezte, hogy ott jobb az élet, jobbak az esélyei. Úgyhogy amikor végzett az egyetemen kiment oda, én viszont még tanultam úgyhogy nem tudtam volna menni, nem is akartam annyira messze költözni. Tudtam a kapcsolat elején is hogy ez a terve, meg akkor még mondogatta hogy megvárja amig végzek meg hasonlók, de mivel tudtam hogy nem szeretnék menni a távkapcsolat ia távolságnál meg hülyeség inkább szakítottunk. Egyszer találkoztam azóta vele személyesen meg párszor videochateltünk, de már csak időnként beszélünk messenheren hogy mizu van a másikkal. Gondolok rá, hiányzik, de nem tudtam volna kiköltözni, őt meg nem sok minden kötötte ide, nem is szeretett volna maradni úgyhogy eléggé esélytelen lenne folytatni/újrakezdeni.
2017. jan. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!