Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg jobban kötődik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobban kötődik az ember ahhoz akivel az első szexuális tapasztalatait szerzi?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam már ezt, de konkrétan kifejtve sehol sem volt. Pszichológiailag milyen oka lehet annak, hogy az ember erősebben kötődik ahhoz akivel az első szexuális tapasztalatokat szerzi? (mar ha az nem egy egyéjszakás kaland volt, hanem kapcsolat) illetve ez tenyleg így van?

2017. febr. 18. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Az en esetemben nincs igy. Viszont ahhoz erosen kotodom, akivel az elso igazan jo szexet elhettem at.
2017. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Nálam ez van tényleg. Gyakran jut eszembe, nagyon hosszú idő volt, mire túljutottam rajta érzelmileg. Nagyon hevesen voltam szerelmes.

Viszont ez nem jelenti azt, hogy újra akarnám vele kezdeni, ha megkeresne. Vége lett és nem véletlenül.

Az első nagy szerelem után is van élet és lehet valaki mást teljes szívedből szeretni :)

2017. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nálam is így van de sok éves kapcsolat volt.
2017. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem a szexuális tapasztalat számít, hanem a szerelem. Én az első szexuális partneremnél nem voltam szerelmes, arra sem emlékszem már milyen volt, viszont később mikor először szeretkeztem szerelemmel, na arra még most is emlékszem!
2017. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Én abszolút nem kötődtem hozzá. Valójában alig vártam, hogy a tőle tanultakat más nőkön is kipróbáljam. Kölyök voltam akkor még, mindössze 16 éves. Ő 33. Sok évvel később jöttem csak rá, hogy szinte minden szerelmi sikeremet neki köszönhetem.
2017. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Beviz Elek ***** válasza:
Igen, sokkal. El is felejtettem már azt a csajt :D
2017. febr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én megfordítanám a dolgot. Inkább olyannal kell az első szexuális tapasztalatot szerezni, akihez jobban kötődünk.
2017. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem... fordítva működik... nem azért nehéz elfelejteni azt, akivel először lefekszel, mert vele feküdtél le először, HANEM azért fekszel le VELE először, mert Ő az akiben ELŐSZÖR megbíztál annyira és akibe először fülig szerelmes voltál tinédzser korodban, és ez a szerelem viszonzott volt.

Szóval általában a lányok olyan pasinak adják a szűzességüket, akibe totál szerelmesek, hosszabb idő után, rákészülnek stb, és nyilván ilyen nagy szerelmet nehéz elfelejteni.

De ha egy buliban gabalyodik össze valaki elsőnek akkor nem fog hozzá kötődni semmilyen szinten.Szóval ez fordítva megy.

2017. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Remélem hasznos válasz volt, sokat gondolkoztam régen rajta.
2017. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!