Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyre féltékenyebb, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre féltékenyebb, de nem akarom, hogy ez miatt legyen vége. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, a párom 33. Nagyon szeretem. Nekem előtte senkim sem volt, nem éreztem úgy hogy bárki is olyan lett volna korábban az életemben, hogy lehetett volna egy második randiról szó. Aztán megismertem a páromat. Semmit nem sürgetett, várt rám, biztos lehettem benne, hogy szeret.


Abban most is biztos vagyok, hogy szeret. De nagyon féltékeny. Gyakran gondolja azt, hogy én vele nem vagyok boldog. Azt mondja, hogy sok közöttünk a korkülönbség, más dolgokra vágyunk, de ez nem igaz. Én akár szeretnék fiatalon is családot, mivel ő már akkor sem lesz fiatal hozzá, ha hamarosan így lesz. Nem érti, hogy nem vagyok kíváncsi más férfire. Azt mondja, hogy ma már nincsen olyan, hogy valaki az első szerelmével házasodjon össze, mert természetesen kíváncsi másra, érdekli milyen mással. De mi van, ha én boldog vagyok vele?


Mit tegyek, hogy a dolgok ne fajuljanak el addig, mint itt sok esetben? Hogyan értethetném meg vele?



2017. ápr. 19. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Ultimátumot adsz neki, hogy vagy elmegy pszichológushoz és kezelteti a beteges önbizalomhiányát és féltékenységét, vagy tényleg befejezitek. Nem lehet egy féltékeny emberrel normális kapcsolatot kialakítani, ezt már most elfelejtheted, de ha hajlandó tenni érte és nem bújik kifogások mögé, akkor talán még menthető a helyzet.
2017. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a parod nem kifejezetten feltekeny, hanem egyszeruen itt utkozik ki a korkulonbsegetek, hogy mig o a vilagot egy erett, lassan kozepkoru ferfikent latja, tapasztalatokkal az emberekrol, emberi kapcsolatokrol, addig te elso szerelmes 20 eves sziveddel egyszeruen nem erted az o vilaglatasat ilyen teren (mert o leginkabb a leiras alapjan attol tart - teljesen jogosan, ezt kb. 5-6 ev es visszatekintve te is latni fogod -, hogy mi lesz ahogy egyre jobban felnosz mellette, milyen iranyba fogsz valtozni stb.). Nekem ez jott le legalabbis a leirasodbol, nem feltekenyseg.
2017. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki gyűrűt, és kérd meg a kezét. :) És közben mondd el neki mindezt, őszintén. Ha ez sem győzi meg, akkor semmi.
2017. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én erre lehet bevágnám a durcást, hogy ok, igazad van, nem akarok hozzádmenni, szeretném még megb..atni vagy 100 pasival, hogy jól megismerjem a férfiakat!


Nagy baj ha állandóan bizonyítani kell az ártatlanságod, a hűséged. Ezt én nem bírnám sokáig. Miért nem bízik benned? Nagyon önbizalomhiányos lehet, néhány komplexussal is gondolom. Ha ezt így folytatja valóban el fog veszíteni. Vagy lehet pont ez a célja, csak nincs szive neki kimondani... Ezt is megkérdezheted, hátha kapcsol...

2017. ápr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A komplexust nem értem, de komolyan. Sokkal jobb pasi ő, én lányok között azért nem vagyok akkora szám. Ő jár edzeni, minden este futni megy, és még helyes is. Én a sminkemre, ruhámra figyelek, de alapvetően én csak ritkán járok edzeni. Inkább nekem kellení félnem, hogy elhagy, mivel szerintem jobb nőket is simán megkapna. Azért gondolom, hogy bennem van a hiba, hogy nem éreztetem vele eléggé.


Egyébként nem erőszakosan vagy durván mondja, de még csak nem is gyakran. Egyszerűen mióta ez előjött,gyakrabban jár edzeni és sokkal többet akar velem szeretkezni. Ennyi a változás, de ez feltűnő.

2017. ápr. 19. 23:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én pasim is ezt csinálta, amikor szeretője lett. Meghozta a lotyó a kedvét a szexhez, de ugye nem tudott állandóan vele lenni, így ott próbálkozott, ami kézre esett... Szerintem nem véletlen az sem, hogy többet jár "edzeni"... Amit meg mond, az nem más, mint a bűntudat levezetése - így nyugtatja meg magát, hogy előbb-utóbb te úgyis elhagytad volna, mert nem éltél még, stb - így kvázi mentséget talált magának, hogy ő miért ne hagyja ki a kínálkozó alkalmat.
2017. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, hogy ő nem élte még ki magát, neki lenne szüksége még egy kis változatosságra, de ezt kivetíti rád, mert úgy nem ő a hunyó.
2017. ápr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!