Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem vagyok hívő, attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok hívő, attól lehet-e erkölcsös, vallásos nővel kapcsolatom?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 25. 23:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

hülye kérdés, honnan tudjuk?

kérdezd meg attól a vallásos nőtől, akivel össze akarsz jönni.

nyilván lesz, akinek így is jó vagy, és lesz, aki csak vallásos pasit akar.

2017. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én nagy általánosságban kérdezem. Egyszerűen a mai lányok a fél életüket bulikban töltik, isznak, dohányoznak, drogoznak, pénzre hajtanak, csak a jó külső számít. Na ettől szeretném én távol tartani magam.
2017. ápr. 26. 00:00
 3/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, én meg a mai pasikra mondanám ezt. Semmi más nem számít nekik, csak a külső. Bárkit, bárhol megdugnak, aki nem túl kövér.
2017. ápr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem viszont nagyon fontos a tiszta, őszinte érzelmeken alapuló szeretet. Hiszek még a szerelem testet-leket átformáló erejében.
2017. ápr. 26. 00:15
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

az gáz, ha te a fejedben sz erkölcsösséget a vallásossággal kötöd össze.


egy ateista is lehet erkölcsös, ha ezt másképp gondolod, a hiba benned van.


javaslom olvass vallásszociológiai könyveket.

2017. ápr. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ahogy látom szereted magad fantáziákba ringatni (lásd: a mai nők mind hedonista bestiák, akikben egy csöpp emberi érzelem sincsen) szóval akár fel is vehetnél egy vallást, és megoldódik ez a probléma.
2017. ápr. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 BlackSword ***** válasza:
77%

Húúú öcsém... Az erkölcs, meg a vallás köszönő viszonyban sincsen egymással a gyakorlatban... Ismerek egy valagnyi vallásos embert, akik inkább gyávák, mert mit szól majd Isten...


Másrészt attól, hogy valaki bulizik, iszik még lehetnek mély érzései... Az aszkéta élettől nem lesznek mélyebb érzéseid, csak hosszabbnak tűnő életed... Ráadásul kevesebb tapasztalattal...

2017. ápr. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó jól megfogalmazta.
2017. ápr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Az ateisták általában sokkal elutasítóbbak a hívőkkel szemben, mint fordítva.
2017. ápr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"Attól, hogy bulizik meg iszik valaki, még lehetnek mély érzései."


Lehetnek, de az életstílusunk nem igazán lenne egyforma.

2017. ápr. 26. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!