Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minden párkapcsolatban szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden párkapcsolatban szerelmes az ember?

Figyelt kérdés
Úgy értem össze jössz valakivel és együtt vagytok és bele szeretsz vagy a szerelem az olyan dolog hogy nem mindenkibe szerelmes az ember? az első szerelmet felül lehet múlni lehet kárpótolni?
2015. aug. 3. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze.. az első szerelem után általában van még akit meg tudsz szeretni akár ugyanúgy vagy talán jobban is.

Beleszeretni meg nyilván azért fogsz, mert valami megfog benne.. A gondolkodása, a nevetése, bármi, ami hirtelen fejbevág és azt mondod, h ő mindenkitől egyedibb számodra.

2015. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az életem során néhány kapcsolatba beleugrottam, vártam a nagy csodát. Volt amikor szerelmes lettem, volt amikor nem. Őszintén ez a kapcsolatok minőségén nem változtatott.

Aztán 30 felett találkoztam egy pasival és nagyon óvatosan kezdtünk el ismerkedni. Nekem már minden mindegy alapon, nem siettem.

Két hónap után jöttünk össze, pedig szinte kétnaponta találkoztunk.

Eszeveszett, égető szerelem alakult ki, soha ilyet nem éreztem. A minden mindegy érzésből átment a csak vele és senki mással érzésbe. Azt hittem nekem hapsi már nem tud újat mutatni. Hát tudott. Lelkileg is és testileg is


Szóval,

azt nem lehet tudni, hogy mikor üt be a nagy szerelem.

2015. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még a minden mindeggynél tartok...
2015. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még ott tartok, hogy örömmel várom azt, aki képes lenne felül írni az "előzőt". Legújabb félelmem, hogy több ilyen nem lesz. Ne legyen igazam.
2015. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem és a szeretet nem ugyanaz, ne keverd össze a kettőt :) Az én véleményem és eddigi tapasztalatom alapjàn a szereleme nem olyab dolog, ami idővel "kialakul". A szerelem az a lángoló, megmaxarázhatatlan érzés, amikor életedben először meglátod azt a személyt és azonnal érzed, hogy "ő az, ő kell nekem". Erre nincsen magyarázat, hogy miért pont ő, de mindenről ő jut eszedbe, kívül-belül tökéletesnek látod. Ha minden jól alakul, akkor persze kapcsolatba kerülsz vele. Tehát én úgy voltam vele eddigi életemben, hogy első percben beleszerettem az illetőbe. Nem mentem és soha nem.is mennék bele olyan kapcsolatba, ahol várnom kellene a szeretet-érzésre. A szerelemről pedig ne is beszéljünk, amit korábban írtam olyan egyszer van egy ember életében. Az első szerelmet (vagy inkàbb az egyetlent) nem lehet felülmúlni :)
2015. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!