Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a parotok a jelenlétetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a parotok a jelenlétetekben tantorog részegen az utcán, ti elneznetek neki?

Figyelt kérdés
Mit szólnatok? Szova tennétek? Vagy ez nem nagy ugy?
2017. ápr. 29. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez egy jól sikerült buli után lenne, és nem fordulna elő gyakran, akkor elnézném neki és nem kéne tántorognia, mert tartanám, vagy hazavinném kocsival, vagy, ha én is ittam taxival.
2017. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

1-2x igen.

De tekintve, hogy tudja mennyire szánom a részegek embereket (akár őt is) így nálam nem rontja fölöslegesen a renoméját.

2017. ápr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem mindennnapos v éppen minden héten csinálja ezt akkor igen,elnézném.
2017. ápr. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Nem. Ha lenne betámasztanék neki rendesen. Nem tántorogna az utcán ;D

30/f

2017. ápr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ha nem a jelenlétemben tántorog, akkor más a helyzet?


Ha becsúszik évi 1-2 ilyen alkalom, hát lelke rajta, ha egy heti-napi rendszerességű, akkor már elgondolkozom rajta, hogy mi az oka

2017. ápr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jönne be. Ha feltűnősködik az még rosszabb, van aki ilyenkor csak csendesen mosolyog az még a jobb verzió. Azért van különbség, hogy totál ki van ütve vagy épp enyhén spicces, no meg a gyakoriság sem sem mindegy, minden normális embert zavarna szerintem.
2017. ápr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!