Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz lenne valakinek leírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne valakinek leírni Facebookon az érzéseimet? Hogy nagyon tetszik és meg akarom ismerni? Nincs lehetősegem vele talalkozni már élőben.

Figyelt kérdés

Próbáltam kiverni a fejemből, de nem megy. Tetszik nekem nagyon, de még nem ismerem eléggé, nem tudom mit reagálna erre ha ráírnék. Nem is vagyunk Facebookon ismerősök sem.

De élőben beszéltünk, jól elvoltunk, de már nem tudom találkozok-e vele még, itt hagyta a munkahelyet. Szorongok emiatt, félek hogy reagálna. Tudom, hogy igazából nincs vesztenivalóm, de óckodom ettől a Facebookos "szerelmi vallomástól", viszont élőben nem merném megtenni. Mit tegyek szerintetek?


2017. ápr. 29. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

ódzkodom (így helyes9


hát, írd le neki.


de ha nem vagytok ismik, kérdés, h. észreveszi-e, h. írtál neki.

előbb jelöld be, és csak aztán, ha visszaigazolt.


írásban és fb-n én is beszéltem már vkinek az érzéseimről, szerintem egyáltalán nem gáz a mai világban.


így az ember könnyebben ki tudja fejezni magát, másik oldalon neki lesz ideje átgondoltan reagálni rá.


face to face ez durvábban is elsülhet.


sok sikert, hajrá.

2017. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

*Ódzkodom, bocsi, észre sem vettem hogy elírtam :(


Megpróbálom megírni neki, végülis nem veszíthetek csak ne égjek le :(

2017. ápr. 29. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:

nem égsz be szerintem semmiképp.

tudod miért?

mert az őszinteségnél nincs szexibb és vonzóbb.


a mai világban annyira teszik az agyukat, alakoskodnak, maszkokat hordanak, megjátsszák magukat.


ha őszintén feltárod az érzéseidet akkor sem kerülsz kínos helyzetbe, ha ő semmit nem akar tőled.


drukkolok!

2017. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krukutyán Levente ***** válasza:
Nehogy szerelmi vallomást tegyél te jány!! Csak írj rá rendesen, mintha ismerkednél,barátkoznál és egyszer csak felveted a talit. Az ilyen semmiből jött vallomásokkal a legtöbb ember nem tud mit kezdeni.
2017. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne hallgass rá!


bátran írd le, mit érzel iránta!


hogy mit kezd vele, az az ő dolga.


ha akar valamit, felveti a találkozó lehetőségét.

2017. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!