Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elsősorban fiúk, férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban fiúk, férfiak! Örülnétek ha párotok ajándékot küldene nektek, úgy, hogy nem tudtok róla, meglepetésszerűen? Vagy mondjam el neki? (Távkapcsolat)

Figyelt kérdés
Már régebben beszéltem erről vele kicsit, de azóta nem igazán. A másik kérdés, pedig ha tetszene az ajandék, minek örülnétek a leginkább? Gondoltam egy macira az illatommal, mert egyszer megkérdezte, hogy örülnék-e, ha tőle kapnék egyet. A lényeg, hogy utána visszakérdeztem, hogy és ő örülne-e neki, és azt mondta, hogy úgy érezné h egy kicsit közelebb vagyok hozzá és emlékeztetné rám. Csak nem furcsa plüssmacit küldeni egy felnőtt férfinak? Emellé még gondoltam egy közös képünkre bekeretezve. Van valami más ötletetek még?

2017. ápr. 30. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd ki a tini kategóriába, mert odavaló a kérdésed.
2017. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Uh....Nem!

Vegyél valami jó minőségi italt

Vagy parfümöt-valami személyes üzenettel ....


Plüsmaci:XD".....

/N

2017. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de én nagyon örülnék neki, egy plüssnek vagy inkább kispárnának a barátnőm illatával. Távkapcsolatban szerintem top ajándék.
2017. ápr. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindketten 20 éven felül vagyunk már, így nem gondolnám, hogy tini kategória.
2017. ápr. 30. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!