Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolat? Alkalmi partner?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Alkalmi partner?

Figyelt kérdés

2 éve együtt vagyunk a párommal , 150 km lakunk egymástól , már éltünk együtt 6 hónapot nála , addig volt munkája stb.. én el költöztem haza mert az anyát nem bírtam elviselni , és a munka hejrol is ki rúgták ..

Azóta másfél éve külön vagyunk azóta munkát se tudot találni pedig városban él.. én pedig faluban itt meg úgy sincs munka hogy ide költözne ... Én szoktam hozzá menni pár napra minden hónapban.. ö állítólag próbál keresni munkát de azóta se talál.. ha ott vagyok nála egésznap számítógépen játszik ha nem azon akkor a telefonon .. rám se hederit hozam se szól . Már nem olyan mint régen hiányzik a törődés a foglalkozás.. már beleuntam a távkapcsolatban is. Baj az hogy nem tudom hogy mit tegyek hisz szeretem.

És úgy érzem hogy ő már nem.

Voltam már valaki ilyen helyzetben? Tanácstalan vagyok.

Már próbáltam vele beszélni hogy nekem ez így nem jó de nem lehet vele beszélni el tereli a témát mindig..


2017. ápr. 18. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne tökölj! Nem lehet megbeszélni? Akkor? Pont és kész! Lusta, sz@.rik rád! Mit vársz mit körítsünk ehhez? Még biztassunk, hogy próbálkozzál? Én biztos nem foglak! Nem megy, le kell zárni, 2 év vagy bármennyi! Nem könnyű, de fogadd el a valóságot, hogy többet érdemelsz! Megszokásból ne legyél senkivel! Merd kinyitni a szádat!
2017. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És akkor mi van, ha szereted? Ez még nem indok semmire, arra pláne nem, hogy együtt maradj egy olyan alakkal, akiben egy csepp szeretet vagy tisztelet nincs feléd és még közös jövőtök sincs. Várhatsz a csodára, de tök felesleges, csak az idődet pazarolod minden egyes nappal, amíg húzod ezt a kapcsolatnak csúfolt szart.

A te életed, úgy cseszed el, ahogy akarod, de komolyan így akarsz élni?

2017. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni, oda se kell menni hozzá.
2017. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!