Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha valószínűleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha valószínűleg a szüleimnek nem fog tetszeni az új barátnőm külsőleg?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal. Nekem tetszik, úgy jó ahogy van.


Viszont úgy érzem, hogy a szüleimnek nem fog tetszeni. (van rajta felesleg)


Járt már így valaki? Hogy lehetne ezt jól kezelni?


2017. máj. 2. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

nekem is volt eléggé telt barátnőm nem is gondoltam arra, hogy vajon mások mit szólnak ehhez, nem miattuk voltam vele, persze kaptam viccelődéseket és megjegyzéseket

meg szakítás után is...

ha szereted vállald fel és persze készülj fel a szüleid reakciójára is, de ha bántanák a lányt, jobb ha előre közlöd milyen kapd meg te a savat, ne a lányon csattanjon a dolog...

mondjuk ha kedves aranyos mosolygós lány és könnyen feloldódik, akkor lehet nagyon szimpatikus nekik, szóval még ne írd le ezt a dolgot :)


24F

2017. máj. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szüleidnek kell tetszedjen,hanem neked.és ha neked tetszik szereted akkor a szüleid el kell fogadják nincs más választásuk.
2017. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne tegyél, nem az ő véleményük a mérvadó hanem csak is tied, nem igazán gondolom, hogy ez a dolog bárkinek is is problémát okozna, csak nem ilyen diszkriminatívek a szüleid.
2017. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is így gondolom. A szüleim sem diktátorok, csak még ilyen helyzetben nem voltam.
2017. máj. 2. 10:27
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

felém nagy elvárásokat támasztanak mind a szüleim mind a baráti társaságom. Sajnos eddig talan egyszer sem tudtam olyen nőt hazavinni, akivel maradéktalanul elégedettek lettek volna.

Éppen ezért megfogadtam, hogy többet nem mutatok be senkit, csak majd akkor ha már több ideje járunk.

Engem valamiért szép férfinek tartanak sokan, de valahogy mégsem sikerül szép, csinos lányokkal összejönnöm. Átlag, vagy átlag alatti barátnőim voltak mindig is.


26/F

2017. máj. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az én esetemben nincs semmi gond a lány arcával, mert nagyon szép lány. Oda vannak érte a palik, de engem választott.
2017. máj. 2. 10:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok mai csirke, a kamasz fiam most kezdett csajozni. Így inkább szülőként szólok hozzá.

Normális embert egyáltalán nem érdekli, hogy milyen a gyereke választottja. Nem nekem kell tetszenie, az ízlés pedig nem egyforma. Neki tetszik, nekem meg semmi közöm hozzá.

Viszont már most arra nevelem, hogy az élet minden területén vállalja fel a döntését, és nem kötelező a birka tömeg után mennie. Nagyon csalódott lennék, ha ennyire számítana neki, hogy mit gondolnak mások a szerelméről. :(

2017. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a szüleidnek milyen beleszólása lenne, hogy kivl jössz össze. Legyen az ő bajuk, ha nem tudják a barinődet elfogadni.


Tehát szerintem nem kell foglalkoznod a negatív véleményekkel. (Nagyon hsznos dolog a negatív-nem konstruktív vélemények ignorálásának képessége 😊 )

2017. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na,ezért mentsen az Isten még egy magyar pasitól!Más se számít a legtöbbötöknek,csak,hogy mennyire tudtok villogni a barátnőtökkel vagy legalább ne szóljon meg miatta a környezetetek.

Mégis mi az,hogy hogy kéne kezelni?Ha már egyszer magadnak választottad,az a lényeg,hogy neked legyen jó,a többi le van fosva.Hidd el,volt már olyan pasim,aki anyámnak nem volt szimpatikus,de érdekes,sose érdekelt,hogy mennyire szimpatikus neki,vagy nem,mert velem randizott,nem anyámmal.Apum szerencsére egyik pasimat se oltogatta.

Ha neked ennyire számít más véleménye,maradj a gumi nőnél,vékony testalkattal D kosaras mellekkel,mert azt senki meg nem szólja.Ennyi ésszel az való neked.

2017. máj. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na, egy dacos nő :D
2017. máj. 3. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!