Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés olyannal látni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés olyannal látni az exetek aki külsőleg, belsőleg messze felülmúl titeket?

Figyelt kérdés

2016. márc. 7. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Engem nem lehet felülmúlni ;) Nincsen még egy ilyen ember, mint én. https://www.youtube.com/watch?v=YIjrHyCvRR4
2016. márc. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A külső sokkal jobban zavart. Az első exem összejött utánam a volt kollégámmal, akire kb. tíz lányból tíz csorgatta a nyálát. Zavaró volt, hogy állítása szerint neki nem számított a külső soha. Elég nagy tapló volt a srác mondjuk mellékesen. A második barátnőm szintén egy nagyon top kategóriás pasassal jött össze utánam, aki ráadásul egy gusztustalan természetű manipulátor féreg volt. Mindkét esetben kb. fél évig bírták egymás mellett. Hogy milyen érzés volt? Valamilyen szinten azért zavart a dolog, plusz nagyot nyomott a latba, hogy ezeknek a csúcspasikáknak a néhany hónap alatt, amíg együtt voltak, elég sok mocskosságot elnéztek, amikért velem elég durván összevesztek volna.
2016. márc. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Sztem engem nem zavarna, de eddig mindig csak nalam csunyabb emberekkel jott ossze, amit eddig sem ertettem, ezutan sem fogok.
2016. márc. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első, ez a szám borzasztó! Valami deadmau5-ot vagy tiestot linkelj!
2016. márc. 7. 08:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Erdekel is engem h kivel jon ossze. Max fajna h mar nem velem van de amugy mindegy, h kivel.
2016. márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most akkor melyik? Külső vagy belső?


Exem elhagyott egy kis fiatal pipiért. Azóta is sír, hogy a nyomomba se érhet, de nekem már nem kell.

Én meg biztos forrásból tudom, hogy csalja a nőci. :)

2016. márc. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én exem egy plussize "modellel" jött össze. Lol, hát kilókban biztos több nálam :D de amúgy nem érdekel, véletlenül tudtam meg.
2016. márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kerdezo, azert ezt a szamot linkeltem, mert a dalszoveg passzol a velemenyemhez.
2016. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semilyen mert nem érdekel de ettől függetlenül talán jobban járt volna ha egy jobbal kezd, mert külsőleg nagyon leadta az igényeit ráadásul bagós csaj pedig utálta exem a cigit. Szóval érthetetlen de legalább anyagilag jobban áll a nő nálam és nem annyira határozott mint én :-)
2016. márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!