Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakibe szerelmes vagy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakibe szerelmes vagy, de külsőleg nem az "igazi", akkor ha elmúlik a szerelem mi történik?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha szerelmes vagy belé, akkor imádod minden részletét, erényét, hibáját, tehát a külsőjét is szereted.
2016. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szereted,akkor mindenképp mellette maradsz. A belső az,ami "magához láncol",a külső mulandó. Emellett az a dolog amit csak nézhetsz nem tesz boldoggá. Ha elmúlik a szerelem és a kapcsolat szeretettel teli volt,akkor a szeretet továbbra is élni fog.
2016. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyenem, halalosan szerelmes voltam egy pasiba aki messzirol tokjo pasi volt, kozelrol pedig egy atlagosan kopaszodo fiatalanak kinezo 39 eves. Voltak olyan szogek, amiben nem tetszett (mittomen ha felreforditotta a fejet) a hangja olyan lanyos volt, vekony volt, total feminin az egesz ember de megis hatalmas, kolcsonos szerelem lett belole.


Aztan felmondtam, nem talalkoztunk es amikor ket eve egyszer lattam az utcan az volt bennem, h "jeeeezus most komolhan en ezen szenvedtem ennyit?". Ket napja lattuk egymast veletlenul es ismet, amikor ramnezett (kovsiban volt) h "nahat, semmi extra".


Szoval ebbol kiindulva ha ez elmulik, akkor nem fogod erteni, h mi tetszett rajta, de mindannyian mashogy eljuk meg:-))

2016. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy exem, akire első benyomás alapján rávágtam, hogy nem az esetem, nagyon nem - később azonban másképp alakult a dolog, ahogy jobban megismertem, összejöttünk, és akkor már nem érdekelt a dolog, sőt, igenis bejött, hiszen a testi negatívumokkal együtt szerettem meg végül.

Szakítás után közvetlenül jó volt vállon veregetni magam, hogy "bezzeg az elején tudtad ösztönösen, hogy nem neked való", de ezt a kis gonoszkodást leszámítva én nem éltem meg csalódásként a dolgot. Fészen ismerős, meg néha utcán összefutunk, de én nem bukom ki, hogy "úristen hogy szerethettem" - mert a jó és rossz tulajdonságait is ismerve tudom, hogy a külseje nem számít. Nem szeretem már, de ettől még nem látom csúnyábbnak. :)

2016. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
--
2016. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!