Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetne valakiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne valakiből "kigyógyulni"?

Figyelt kérdés

Egy éve ,egyik este nagyon unatkoztam,mert lefújtuk az az ap esti programot a barátnőimmel.

Csupán poénból regisztráltam egy chat oldalra,és rámírt egy idősebb pasi. Az egészet csak egy "játéknak" fogtam fel egy uncsis este,de valamiért nagyon megtaláltuk a közös nevezőt. Még másnap letöröltem magam a chatről,mert nem volt kedvem a sok idiótához,viszont a pasival folytattuk emailen,majd később telón is. Nem vettem komolyan persze,már csak a korkülönbség miatt sem. De nyár végén,mielőtt elkezdtem az egyetemet,találkoztunk.

És ott kezdősött minden. Egyszerűen annyira fantasztikus volt az az este. Utána még elhívott randizni,de nekem akkor volt a gólyatábor, beiratkozás stb. Elszúrtam az egészet,és ő akkor ezt úgy vette,hogy ennyi,kész.

Novemberben találkoztunk legközelebb,viszont valami már nem volt ugyan olyan részéről. Én még szerelmesebb lettem:(

Ez azóta is így megy.

Állandóan elhív mindenhova, én megyek is, de nem történik semmi. Elmondtam,hogy kit értek,de úgy tűnik,nem igazán érdekli. Nem értem mit akar.:( Úgy tűnik,játszik velem ,én pedig hagyom.:(

Viszont most már szeretnék tovább lépni,de nem megy.

Más srácok sem tudják elfeledtetni velem őt.

Hogyan lépjek túl ezen az egészen?:/

Már korábban is volt barátom persze,de soha nem ment ez még ilyen nehezen.:(

Félek,hogy el fogom rontani a vizsgáimat.

Valakinek van valami ötlete? Tényleg szörnyen kikészít a dolog.

20N



2017. máj. 2. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szakítsd meg vele a kapcsolatot, ez máshogy szerintem nem fog menni. Nekem is volt ilyenem, 2 évembe telt így is a dolgot lezárni magamban, de amíg ott volt előttem, vagy egy kicsit is láttam belőle, semmi sem változott bennem. A vizsgákra sajnos nincs ötletem, nem egyszerű csak úgy arra koncentrálni, meg motivációt keresni, tudom. Talán úgy, ha tudatosítod magadban, hogy ez a srác nem a te életed része és x év vagy hónap múlva semmit sem számít. Ellenben a vizsgáiddal, ettől leszel később önálló és építheted a jövőd.:) Emiatt most ez a dolgod, nem ő, aki nem lesz kifizetődő.:) Ne engedd, hogy elszúrja.

20l

2017. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Játék, mi?

Így jár, aki nem tusd játszani és játszik. :)

Tapasztalatszerzésnek jó lesz.

2017. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem szó szerint kell érteni.

Egyszerűen kíváncsi voltam. Nem gondoltam,hogy azon az estén beleszeretek egy 20 évvel idősebb emberbe és azt se,hoygy a végén én leszek az,aki pofára esik.

2017. máj. 2. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!