Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy pasi csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy pasi csak a szex miatt idejönne Amerikából?

Figyelt kérdés
Már egy fél éve minden áldott nap beszélek egy amerikai fiúval skypeon. Azt mondta nagyon megszeretett és normális tervei vannak velem a jövőre nézve. Most bejelentette, hogy megvette a repülőjegyet Magyarországra és május végén jön közel egy hónapra. Egy csomó helyre jelentkezett, megy májusban egy csomó állásinterjúja is itt. Azt mondja, itt szeretne élni velem. Szerintetek?

2017. máj. 3. 08:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Talál ott jó kis amcsi muffokat, majd hülye lesz idejönni:)
2017. máj. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pedig jön. Akkor ezt mire véljem?
2017. máj. 3. 08:38
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Majd visitva szalad a repterre a rohogestol, amikor a "fizetesi igeny" reszhez ernek az interjun :D.
2017. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Esetleg normalis valaszokat is kaphatnek..Nemcsak primitiveket, amik nem a kerdesre vonatkoznak? Koszonom
2017. máj. 3. 08:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szeret. De az is lehet, hogy nem. De azért Amerika nem itt van és ha már idejön Érted, jó jel. Mivel 1000 nőt találhatna Amerikában.
2017. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy csak kalandvágyból jön.Én drukkolok Nektek,hogy összejöjjön!
2017. máj. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Vagy igen, vagy nem. Ez úgy is majd csak a személyes találkozás után dől el.

Személy szerint azt is kétlem, hogy csak egy kis szex kedvéért képes lett volna fél évig írogatni, ha egyébként nem érdekled.

2017. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyugtával dícsérd a napot!
2017. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne legyen igazam, de az se biztos, hogy amerikai. Ha csak netről ismered, az is lehet, hogy a szomszéd utcában lakó unatkozó munkanélküli... Szerintem vigyázz magadra, elsőre így is valami nyilvános helyen találkozz vele, ahol sok ember van.
2017. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De ott él. Múltkor kértem, hogy mutassa meg a manhattani kilátást az ablakából. Láttam hol él. Mondjuk ettől még lehet, hogy nem amerikai, de ott él.
2017. máj. 3. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!