Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitől ilyenek a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől ilyenek a nők?

Figyelt kérdés

Az alábbi videót viccnek szánták a készítői de én elképesztőnek látom és semmiképp sem viccesnek, ez a valóság és nagyon elszomorít engem.


https://www.youtube.com/watch?v=iqaX0sDYfnM


Nem tudnám elképzelni magamról, hogy egy nő vagyontárgyait nézzem vagy anyagi helyzetét! Engem anyagiakkal biztos, hogy nem tudna egy nő sem megfogni.



2017. máj. 4. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Ez nem igazán így van, nekem egyik párom mondta, felőlem Trabantom is lehetne, nem az érdekelné.

Meg ne általánosítsunk már a nőkre, ettől kapnak vérszemet a feministák itt.

Meg amúgy se, nem vagyunk egyformák nemen belül sem.

2017. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Vannak még, akik Urunk 2017. évében is elhiszik, hogy ezek az utcán nőket felszedős videók nem megjátszottak?
2017. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem a videó hitelessége a kérdés! A valóság nem áll messze a látottaktól!


Ja meg, hogy ne általánosítsunk igen végül is a környezetemben minden nő ezt csinálja aki meg nem az beéri azzal, hogy fűvel-fával csalja a férjét. Sajnos ezt látom a "boldog házasságok" mögött!

2017. máj. 4. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Megjátszott az egész. Bár elég felháborító, hogy azzal próbálnak nézettséget szerezni, hogy anyagiasnak és bunkónak állítják be a nőket. Ilyennel nem viccelünk.
2017. máj. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ennyire biztosan tudni, hogy megjátszott a videó! Milyen jó nekem, hogy józan gondolkodású emberek válaszolnak itt a kérdésekre.

Amúgy nagyon gonosz dolog anyagiasnak látni a nőket hisz többségük tisztességes családanya lesz vagy már az is!

2017. máj. 6. 18:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!