Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belemennétek egy ilyen kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Megismertem interneten egy férfit, nagyon egy hullámhosszon voltunk/vagyunk találkozások során is. Sokszor randizunk, már együtt vagyunk hivatalosan... Azonban van egy kis bibi. Ő aktív utazós életét él a munkája miatt, folyamatosan repked a világban... ezt pedig nyilván a barátnőjével akarja folytatni, azaz velem. Ez azzal járna, hogy nekem fel kellene adnom a munkámat, mellette nem tudnék dolgozni... Nem gond számára, mivel nagyon jól keres, de nem tudom... nekem kicsit furának hat így. Mennék vele, mert szeretem őt, de kicsit félek... Ti mit tennétek? Belevágnátok ilyen életmódba? 26 éves nő vagyok, ő 32 éves férfi.
2017. máj. 5. 21:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Én szerintem izgalmasnak hangzik, bár ahhoz hogy feladjam a munkám egy pasi miatt nagyott kell teljesiteni előttem
2017. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg hazassag eseten, kozos megegyezessel. Par randi utan semmikeppen, mert ha nem mukodik, akkor mi lesz? Interjukon (ha behivnak egyaltalan), mit fogsz mondani? "Hat, az elmult hat honapban a pasim penzen utazgattam, de amugy rendkivul motivalt es celtudatos vagyok a munkamban!" :D. Szerintem te sem akarnad ezt :D. Tok bizonytalan. Ha tenyleg akarjatok ezt a kapcsolatot, akkor talaltok kompromisszumot.
2017. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel a munkád, mert ha még is szét mentek, akkor később miből lenne pénzed?
2017. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
8%
"Nem gond számára, mivel nagyon jól keres, " na ez mindent elárúlt... Ne is foglaljozz vele. Adj fel mindent. Addel a lakásod ha van,add fel a munkád,stb MINDENT AZTÁN ÉLD FEL! Nézzél mégtöbb Sex és New Yorkot,Éjjel - nappal Bpt ,hogy te legyél a mindent megmobdó "élet tapasztalt" fenamista, oszt tartasd el magad. Ez ma már úgyis trendi. ;)
2017. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%

Mennyi ideje vagytok együtt?

Megkérdezett már téged erről, vagy csak te gondolod így?

2017. máj. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Fel eve vagyunk egyutt, kb a harmadik honaptol kezdodoen ragja ezzel a fulemet... Most nelkulem ment el ket hetre, nagyon hianyzik mar... Emiatt gondolkoztam el rajta most nagyon.
2017. máj. 5. 22:36
 7/21 anonim ***** válasza:

Én belemennék, mert az utazás a legnagyobb ajándék, amit pénzen meg lehet venni.

De hogy a kapcsolat hogyan formálódik, mennyire fenntartható... hát az jó kérdés. Kalandnak nem utolsó, az biztos. Szóval ha balul is sülne el, én akkor is belemennék.

2017. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
9%

ma 23:43


Csak tartson el valaki,meg pénzelje az utazásaid mi? Hát nem írom le,hogy mi vagy leesik az neked a nélkül is. Vagy nem. ;)

2017. máj. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nincs is jobb, mint más embernek kiszolgáltatott lenni... Aztán ha elromlik a kapcsolat, vagy megun (amire sok az esély a kitartott nőknél), ott ülni kidobva, megalázva, munka, pénz nélkül.

Nem mennék bele, csak ha nekem is találnánk ilyen állást, vagy neten végezhetőt, hogy ne legyek kiszolgáltatott.

2017. máj. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ,és 23:43as! Ha nem csal nekem,hanem a 00:12ew válaszolónak is leesett a tantusz,hogy mire utaztok,akkor csak van benne valami. :) A magatok fajtának mindegy 180/ 85-90 kg sportos alkat,vagy 150/120 kiló... Akinek van lovetta,oda húztok. Szánalmasak vagytok. :)
2017. máj. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!