Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti belemennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Egy hotelbe dolgozok,mint hsk (Skocia) a hotel tulaja ma segitett nekem (o a nagyfonok) amugy is nagyon joba vagyunk,viszont ma mikor hazahozott kerte hogy adjak neki egy puszit. En az arcara akartam adni,de o megcsokolt. Utana gyorsan kiszaladtam a kocsibol,mert konkretan sokkot kaptam. Szerintetek o komolyan gondolna? Es mekkora gaz lenne,hogy egy kis housekeeper meg a nagyfonok osszejonnenek? Este megyek vissza dolgozni,s konkretan azt sem tudom,hogy hogy koszonjek neki ezek utan. 21/N 34/F

2016. máj. 30. 17:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amugy nekem az elso pillanattol tetszett. A megjelenese,a viselkedese,az alazatossaga es a vegtelen kedvessege is.
2016. máj. 30. 17:45
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Több mint valószínű, hogy csak szexet akar, nem párkapcsolatot.
2016. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatot nem így szokás kezdeményezni, nyilván csak szexelni akar.
2016. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Ó, te szerencsétlen, balkáni, aprópénzért megkapható, tartás nélküli lány... túl sokszor nézted meg a Pretty Woment, mi? Csak üríteni akar, nem pedig kapcsolatot.
2016. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hat en akar puszta szexbe is belemennek. De nem hiszem,hogy csak azt akar. Neha szokott csak ugy nezni,szotlanul all es nez meg mosolyog. Az ebedszunetunket is altalaba egyutt toltjuk,ami mar sok kolleganak szemet szurt,hogy velem miert kivetelzik ennyire. Egyebkent meg nem is en vagyok a legszebb alkalmazottja ezert nem ertem miert pont engem szurt ki. De mar az elso pillanattol kezdve,meg a vonatallomasra is o jott ki ertem,aznap este mar elvitt kajalni is. Szoval nem tudom mit akarhat tolem.
2016. máj. 30. 18:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi az a hsk?
2016. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6 Házvezetőnő, takarítónő, szobalány, ki hogy hívja. Hotelben gondolom akkor szobalányként dolgozik.

Azt írod, neked megfelel a sima szexkapcsolat, de többet is el tudnál képzelni. Szerintem akkor nincs vesztenivalód. Maximum, ha csúnyán érne véget a kapcsolat, az okozhatna némi kellemetlenséget és a kollégáid is összesúgnának a hátad mögött, hisz a "főnök nője" lennél. A lényeg, hogy érezd jól magad :) 26/f

2016. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ő is bejön neked, akkor hajrá, de ne éld bele magad abba, hogy ő lesz életed párja. Persze az ilyen főnök alakokra buknak a nők.
2016. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

"Egyebkent meg nem is en vagyok a legszebb alkalmazottja ezert nem ertem miert pont engem szurt ki"

Azért, mert a legkisebb erőfeszítést akarja tenni. Rajtad érzi, hogy udvarolnia sem kell, elég ha szótlanul bámul, aztán lekap, be vagy zsongva a "nagyfőnök" pénzének a lehetőségétől.

2016. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

vigyázz magadra, ez veszélyes játszma is lehet.

1. a kollégák intrikái, munkahelyi pletykák

2. ha híre megy, hogy a nagyfőnök a magyar szobalánnyal kavar, vajon ezt (téged) vállalja a menedzsment előtt is?

3. ha csak szexre kellesz neki, és te viszont őszintén beleszeretsz, de ő továbblép, egy másik alkalmazottal, vagy egy státuszban hozzáillővel, azt te hogy fogod feldolgozni?

4. érthető, hogy megszédültél, és tetszik neked a helyzet, de jó ha tudod, hogy ez a munkahelyi szexuális zaklatás egyik formája is lehet. a hierarchiában feletted álló, vagyonos férfi megengedi magának, hogy csak úgy lekapjon, és ágyba vigyen, semmiféle udvarlás nem előzi ezt meg, amit normál ffi-nő kapcsolatban természetesnek veszünk, magyarán kihasználja a helyzetedet, még akkor is, ha kényszerítő erőszakról szó sincs.

ne add olcsón magad, és mérlegelj okosan.

2016. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!