Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belemennétek egy "csak szexuál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy "csak szexuális" kapcsolatba, ha többet éreztek?

Figyelt kérdés
Három éve szerelmes vagyok egy fiúba,de elég komplikált eset ,és nem volt barátnője nem is szeretne, viszont elég jóba lettünk, és felajánlott egy ilyen jellegű "kapcsolatot"? Azt mondta ,hogy csak akkor menjek bele ha elfogadom,hogy ez csak ennyi,és nem bántódom meg. Nos,én azért reménykedem,hogy ebből több is kialakulhatna. Én már ha a közelében lehetek már attól megbolondulok, viszont soha nem volt ilyen jellegű "kapcsolatom",félek is kicsit tőle,mert nehezen nyílok meg és nem tudom nekem ez így menne-e. Meg félek,hogy kevés tapasztalattal rendelkezem,és nem lennék elég az elvráásainak. Vélemények? Ti belemennétek?

2015. márc. 8. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2015. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretnék a válaszok mellett, tapasztalatokat és véleményeket is kérni. Köszönöm :)
2015. márc. 8. 17:31
 3/10 anonim ***** válasza:
nem
2015. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

szopjad le. a kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad

én ezt tettem 2 éve egy sráccal, aki azóta már a pasim :)


13/L

2015. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak és kizárólag akkor menj bele, ha képes vagy elviselni a csalódást, ha valóban nem alakulna ki a részéről semmi és csak szexet akarna tőled semmi mást. Ha ezt a tudatot el tudod viselni, ha nem lesz több, csak akkor.

Egyébként meg nem! Minek kínoznád magad? Aztán ott lennél te, kisírt szemekkel, amikor melletted még más lányokkal is lenne testi kapcsolata, amit akár nem is rejtene véka alá és egy büdös szót sem szólhatnál érte.

Nekem volt már szexkapcsolatom, de tudtam, hol a határ, mi fér bele és mi nem, és az érzelmek abszolút nem azok, amik egy szexkapcsolatba beleférnek. Tehát úgy nem kezdtem bele egy ilyenbe sem, hogy már szerelmes voltam és nem is lettem szerelmes egy ilyen kapcsolatban.

Nem mondom, lehet olyan, hogy valóban lesz belőle kapcsolat, de többnyire nem.

2015. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

egészségedre te észnél vagy?menj a sarokba és szégyeld el magad


am szerintem ne személyes tapasztalatom nincs de ezekből jó nem sül ki

2015. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem! Különben évekig tartana, mire feldolgozom ezt a csalódást...

Volt már velem ilyen. Szerelmes voltam, de a fiú nem akart velem járni, az ágyában viszont szívesen látott volna - mint ahogy egy csomó más nőt is. Nem mentem bele. Igaz, mikor annyira szerelmes voltam, gondoltam arra, hogy még ez is jobb lenne, mint a semmi, és vágytam is rá, de áááá... ez így semmiképp sem korrekt, és csak annál több lett volna a csalódás.


Utálom, hogy ilyen sok ember gondolja, hogy ez a "barátság extrákkal" dolog teljesen korrekt, mert hogy megbeszélik h csak ennyi lesz, és hogy nem jár felelősséggel... nem a lófszt...

2015. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Tuti, hogy ha könnyen megkap, nem becsül majd semmire. Ez a dolgok rendje. Tehát ha akarsz tőle valamit, távolodj el tőle.
2015. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen de nekem a legjobb barátom és tetszett, nos belementem de az ágyig nem jutottunk el , utána teljesen megváltozott , már nem beszélünk annyit mint rég , és a mai napig megvan a vonzalom de már nincs köztünk semmi ugyanis másal is kavart ami nekem rosszul esett

Ha úgy érzed készen állsz arra hogy akár nem csak veled lesz viszonya menj bele de utána ne rinyálj

De a tanácsom az hogy NE!

2015. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen, kb3hónapig ment, csak h én szerettem/szeretem

De az ő részéről csak szex volt

Azt tanácsolom hogy NE! De úgyis a szív nyer ;-)

16/l

2015. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!